Український сервіс каршерінгу почав працювати в Грузії

0

Мова йде про український каршерінг Getmancar.

Сервіс каршерінгу Getmancar, який доступний у Києві, Дніпрі та західних областях України, запрацював у Грузії. Тепер туристи та мешканці країни можуть у кілька кліків орендувати авто подобово, погодинно та навіть похвилинно за ціною, дешевшою від таксі.

Наразі в Батумі та Тбілісі доступно 20 автомобілів марки Hyundai Elantra, за потреби кількість збільшать. Тариф прокату становить 18 тетрі/хвилина, 16 ларі/година чи 160 ларі/день. У цю суму вже закладено вартість пального.

Щоб орендувати машину, необхідно зареєструватися в застосунку Getmancar (доступний для iOS та Android) й обрати на мапі авто. І все – можна подорожувати територією всієї Грузії.

– Для нас це додатковий розвиток і крок вперед. Важливо “нести прапор України” на економічному фронті й одночасно забезпечувати валютний виторг для країни. Крім того, на кожних п’ять новостворених локальних робочих місць, створюємо додаткове робоче місце для українців – менеджерів середньої ланки та вище, які курують процеси. Ми продовжуємо працювати в Україні та плануємо й надалі розвивати сервіс і виходити на нові закордонні ринки, – зазначає Тарас Гетманський.

Довідка

Getmancar – перший в Україні сервіс каршерінгу, який працює з 2017 року та пропонує оренду авто різного класу похвилинно, погодинно та подобово. Кількість користувачів сервісу складає понад 180 тисяч.

Авто24: https://auto.24tv.ua/ukrainskyi_servis_karsherinhu_pochav_pratsiuvaty_v_hruzii_n42765

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКитай експортує електромобілі на $3,2 мільярди в місяць
наступна статтяHyundai не буде продавати традиційні автомобілі в Норвегії

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я