В ДТЕК розповіли, чому світлофори вимикають навіть на небезпечних перехрестях

0

Чому при блекауті світлофори гаснуть навіть на небезпечних перехрестях та пішохідних переходах.

У компанії ДТЕК Київські електромережі розповіли «Судово-юридичній газеті», чому в столиці під час відключень енергопостачання вимикають світлофори, навіть у темний час доби на вкрай небезпечних перехрестях та пішохідних переходах.

Як зазначили у ДТЕК, справа в тому, що світлофори живляться від звичайних електропідстанцій. Світлофори не відносяться до категорії критичної інфраструктури, тому їх відключення відбувається виходячи із «загального підходу до стабілізаційних або екстрених відключень».

Виокремити світлофори із загального ланцюжка ліній немає можливості через специфіку побудови столичних електромереж.

Інакше, як зазначили у ДТЕК, оператор системи розподілу не зможе виконати ті зобов’язання, які ставить перед ним енергосистема в її нинішньому стані, тобто не зможе збалансувати потужність, що може привести до нових аварій та більш тривалих відключень.

Щодо ймовірності росту числа дорожньо-транспортних пригод на перехрестях та переходах з відключеними світлофорами, то, як повідомили у ДТЕК, це питання «не до компанії».

Зазначимо, що раніше у патрульній поліції Києва також повідомили, що фактично не можуть забезпечити безпеку дорожнього руху на перехрестях і переходах з вимкненими світлофорами задіявши достатню кількість регулювальників. Замість регулювання складних перехресть, у столичній патрульній поліції запровадили «патрулювання міста екіпажами поліції з увімкненими синіми проблисковими маячками».

Авто24: v_dtek_rozpovily_chomu_svitlofory_vymykaiut_navit_na_nebezpechnykh_perekhrestiakh_n42106

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяШеф VW планує масовий випуск автономних автомобілів вже до 2030 року
наступна статтяЯк легко очистити багажник авто від бруду та сміття: корисний лайфхак на зиму

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я