В Норвегії електроавтомобілі Ford Mustang заблокувалися на спуску до фіорду – до майстерні їх доставив евакуатор

0
фіорд Гейрангерфіорд
фіорд Гейрангерфіорд

Електрофорди не доїхали до фіорду

Недалеко від міста Олесунд лежить один з найкрасивіших фіордів Гейрангерфіорд. Туди веде дорога, яка спускається з гір приблизно з 1000 метрів, петляючи по схилах.

Так ось, в останні дні цілих шість електричних Мустангів зупинилися на спуску до цього фіорду. У автомобілів вимкнулися двигуни і колеса заблокувалися, так що єдиним рішенням було просто вивезти їх на евакуаторі. Водії були налякані тим, що сталося, але начебто ніхто не постраждав. Всі машини були доставлені в майстерні Форда для вирішення проблеми.

Електромотори електромобілів переключаються в режим регенерації на спусках і при гальмуванні. Судячи з усього, проблемою стало те, що при тривалому і крутому спуску батареї перегрілися через занадто високої регенерації. Коли це відбувається, Мустанги просто зупиняються.

Майже з усіма виробниками трапляються подібні дитячі проблеми (хвороби росту), і дуже часто з черговою новою моделлю. Згадаймо Drive Unit (мотор) від Tesla Model S, які масово замінювалися в 13-15 роках, VW ID.3 зі своїми численними проблемами, і так далі. Ну що ж, тепер ось і Форду належить робота над помилками. Для Форда Мустанг це чи не перший їх електромобіль, тому можна було очікувати щось подібного. Хоча, думаю, все буде вирішено софтверний апдейтом.

Так що, повторюю ще раз. Хочете купити найсвіжішу модель електромобіля? Не поспішайте, почекайте рік, нехай виробник налагодить всі недоліки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяHyundai запустить безпілотні маршрутки в Кореї
наступна статтяУ Японії змогли збільшити запас ходу електрокарів за допомогою кондиціонера

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я