В Норвегії в черговий раз протестували електроавтомобілі на дорозі – Tesla Model 3 перемогла

0

Такий тест у Норвегії проводять 2 рази в рік (влітку і взимку): беруть нові «електрички» і женуть їх «до останнього електрона». І дивляться як далеко поїдуть автомобілі. Тест зовсім не науковий: комплектації у автомобілів і всі водії різні. Крім того, машини їдуть не одна за одною, а на деякій відстані, тому ситуація на дорозі може бути дуже різною, хоча завжди використовується один і той же маршрут.

В цьому році, Тесла традиційно перемогла, а VW навіть був не другий, а третім. Другим виявився Ford Mustang Mach-E RWD, що цілком закономірно, так як у нього номінально був другий результат по WLTP. Подивіться на табличку (для цін в Євро – ділите крони на десять):

Як видно, TM3 LR проїхала майже 655 км і побила свій WLTP майже на 7%. Домоглася вона цього в основному завдяки дуже низькому споживанню. В цьому відношенні з Теслами можуть позмагатися лише «стара» Hyundai Kona, яку гнали для порівняння, і Fiat 500, який значно менше і легше. До речі, цю LR з новою батареєю (77 кВт * год нетто / 82 кВт * год брутто), які пішли зовсім недавно, вже протестували взимку, коли вона проїхала 514 км. Це дуже навіть непогано, хоча зими у Норвегії м’які, від нуля до мінус десяти градусів зазвичай.

Також здивував новий BMW, він чомусь поїхав набагато далі свого WLTP

WLTP може і сприймається абсолютно несерйозно в Європі чи США, а в Норвегії він як раз показує дуже правильні результати, так як швидкості на звичайних гірських дорогах низькі, 60-80 км / год. А Європі і США більше підходить EPA.

До речі, а ось так продаються електромобілі в Норвегії. У табличці вони ранжовані з продажу з початку року (табличка звідси):

Цього разу в день заїзду, можна було дивитися за прогресом в реальному часі

На змагання це було мало схоже, тому що машини рухалися з більш-менш однаковою швидкістю. Але можна було дивитися рівень заряду батареї після певної кількості кілометрів. До самого кінця не було зрозуміло, хто перемагає – Тесла або Форд. Але, схоже, TM3 LR проїхала набагато більше на нулі (тобто коли батарея показувала 0% залишку).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я