Вантажні перевезення як бізнес в Україні

0
249

У професійного водія досвіду значно більше, ніж у середньостатистичного клієнта, який вважає дачний переїзд 100-200 км або вантажне перевезення меблів по Києву надзвичайно складними. А якщо такий досвід є, то варто ним скористатися.

Квартирний, офісний переїзд: коли потрібні вантажники?

Слід враховувати, що досвід і кваліфікація водіїв накопичені практикою і сотнями тисяч пройдених кілометрів, а у професійних вантажників – тоннами перенесених речей. Щоб вантажні перевезення пройшли вдало, слід правильно вибрати вантажне таксі, визначитися з вантажниками і зорієнтуватися у ціні за вантажне перевезення.

При розрахунку вартості вантажного перевезення до погодинної оплати додасться кілометраж по місту і за межами, замовлення допоміжних послуг. Крім того, габаритні вантажні перевезення по Києву 5 тонн, 10 тонн неможливо уявити без вантажників, оплата їх роботи розраховується окремо.

Вантажні перевезення: як вибрати автомобіль

Сьогодні до послуг замовників різні типи вантажних таксі: відкриті вантажівки для будматеріалів, рефрижератори для температурних перевезень, газелі для невеликих обсягів, закриті фури.

При виборі автомобіля для вантажних перевезень слід враховувати габарити вантажу, маршрут, відстань, необхідність додаткових послуг. Важливий вибір транспорту з оптимальною вантажопідйомністю, оскільки в невеликому авто весь товар може не поміститися, а за вантажне таксі в Києві з надлишковою вантажопідйомністю доведеться заплатити зайву суму.

Скільки коштує вантажне таксі у столиці?

Розрахунок вартості доставки вантажу проводиться з урахуванням фіксованих тарифів, що включають в себе оплату окремих транспортних послуг: подача вантажного таксі, кілометраж по місту, тариф за межами міста, вантажники погодинно. Кожна транспортна компанія надає клієнтам абсолютно прозору інформацію, скільки коштує 1 км вантажних перевезень на Газелі, 2,5,10-тонник, іншу інформацію для самостійного підрахунку остаточної ціни вантажного перевезення. Більше інформації можете дізнатись тут.

Калькулятор розрахунку вартості доставки вантажів

Окрім вигідної вартості вантажного перевезення, слід враховувати досвід і професіоналізм персоналу транспортної компанії, позитивну репутацію на ринку, гарантії збереження вантажу і оперативної доставки.

Альтернативним рішенням завжди може стати дзвінок менеджеру, який відповість і на інші питання щодо вантажних перевезень, наприклад: скільки коштує кілометр вантажного перевезення по Україні залежно від напрямку і протяжності маршруту; скільки коштують вантажники; яка вартість вантажного перевезення 20 тонн; коли діють вигідні тарифи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

19 + fourteen =