Владислав Криклій і представники компанії TASYAPI обговорили співпрацю у розвитку дорожнього сектору

0

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із представниками турецької компанії TASYAPI 26 січня. Сторони обговорили перспективи можливої співпраці у розвитку дорожнього сектору України.

Участь у заході взяли президент компанії TASYAPI Емруллах Туранли, заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Живицький, голова Проєктного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, голова правління Міжнародного Центру сприяння підприємництву Володимир Пахній, інші представники TASYAPI, Мінінфраструктури та Укравтодору.

Владислав Криклій висловив подяку керівництву TASYAPI за інтерес до дорожньої галузі України та підтвердив готовність української сторони продовжувати цей діалог.

Очільник Міністерства ознайомив представників турецької компанії з найближчими планами відомства щодо реалізації масштабних проєктів державно-приватного партнерства у дорожньому секторі. Він повідомив, що Урядом України вже затверджено перелік пріоритетних для держави інвестпроєктів на найближчі 3 роки, 40% якого склали саме проєкти у галузі інфраструктури та транспорту. До цього списку увійшов проєкт будівництва нової Кільцевої навколо Києва, який передбачає спорудження так званого «напівкільця» загальною протяжністю близько 150 км, що з’єднає автодороги державного значення загального користування та виведе транзитний потік за межі Києва.

Крім цього, Владислав Криклій ознайомив представників компанії з іншими перспективними проєктами ДПП у дорожній галузі. Він повідомив про розробку Мінінфрастуктури, Укравтодором, Світовим Банком та IFC Першої програми державно-приватного партнерства у дорожній галузі: http://roadppp.in.ua. Її суть полягає в залученні приватного фінансування для будівництва та утримання автомобільних доріг, що дозволить залучити до 10 млрд доларів приватних інвестицій.

До програми включено 21 ділянку автомобільних доріг сумарною протяжністю 4500 км. Також завершено пре-ТЕО перших 6-ти пілотних ділянок доріг протяжністю 1400 км, які будуть реалізовані на першому етапі Програми. Очікується, що вже у 2021 році будуть оголошені перші тендери на залучення приватного партнера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

five × 1 =