Cкраплений газ дешевшає на кордоні з Україною

0

Тепла погода на півдні Європи сприяє зменшенню споживання газу в Румунії й призводить до зменшення цін у регіоні.

Цього тижня в Польщі спостерігається зменшення цін на обсяги скрапленого газу, що пропонується до продажу в Україну. За даними Enkorr, вартість автомобільних партій ПБТ на польських терміналах з урахуванням витрат на транспортування до українського кордону зменшилася на $15-30, до $813-842/т.

«У другій половині грудня у Польщі накопичились великі обсяги газу. Українські компанії не поспішають укладати угод на постачання продукту в січні, через це ми змушені зменшувати ціни на пропозиції», — коментує ситуацію трейдер, що продає ПБТ з терміналу в Сокулці.

За оцінками Enkorr, у грудні обсяги імпорту скрапленого газу в Україну можуть сягнути приблизно 98 тис. тонн, це на 15% більше, ніж у листопаді. З огляду на те, що в січні реалізація газу на внутрішньому ринку традиційно зменшується, українські компанії матимуть певний запас продукту протягом наступного місяця.

У країнах Балтії вартість газу цього тижня практично не змінилася. З латвійських терміналів ПБТ в автоцистернах відвантажувався за $630-640/т, з литовських — за $670-690/т, що з урахуванням доставки до українського кордону становить $815-840/т.

«Через низькі ціни на залізничні партії газу в Польщі наші постачання продукту на Закарпаття стають невигідними. Тому скоріш за все наступні партії газу, що надійдуть до Бургасу в січні, буде продано в країни Європи», — коментує ситуацію трейдер. У першій половині грудня в Бургасі було розвантажено танкер Gaz Interceptor, частину газу з цього судна було продано в Україну.

Авто24: https://auto.24tv.ua/ckraplenyi_haz_deshevshaie_na_kordoni_z_ukrainoiu_n42828

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЛегендарний суперкар Lamborghini Countach знайшли у гаражі на острові
наступна статтяПризводять до ДТП: названо небезпечні звички водіїв

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я