Водіїв закликали обов’язково поповнити на зиму життєво важливу для авто рідину

0

Автомобілісти повинні пам’ятати про необхідність доливання антифризу в автомобілі напередодні зими, щоб запобігти небажаним пошкодженням. Якщо рівень антифризу в них недостатній у холодний сезон, це може пошкодити двигун.

Як повідомляє видання Express, рівень антифризу – охолоджувальної рідини автомобіля завжди має бути на максимально рекомендованому рівні протягом усього року. А взимку тим більше через низькі температури.

За словами експерта, мета охолоджуючої рідини полягає в тому, щоб запобігти замерзанню води в системі охолодження двигуна взимку шляхом зниження температури замерзання води. Це допомагає блоку двигуна підтримувати рівномірну температуру. Це також необхідно для захисту двигуна від корозії, сприяння теплопередачі та запобігання утворенню іржі та накипу.

Під час замерзання вода розширюється, тому без антифризу, можна пошкодити радіатор автомобіля та інші дорогі та важливі деталі двигуна, такі як прокладка головки двигуна. Тож доливання антифризу є життєво важливим для автомобіля перед зимою. І взагалі, напередодні зими водіям необхідно провести кілька техоглядів авто.

Перевірки технічного обслуговування транспорту є життєво важливими для забезпечення його безперебійної роботи, і невиконання цих перевірок може призвести до потенційної поломки

Оскільки температура взимку різко падає, витративши кілька хвилин на виконання цих основних перевірок, можна запобігти пошкодженню автомобіля, ремонт якого може бути дорогим.

Антифриз є абсолютно необхідним, коли температура починає опускатися до мінусових цифр, оскільки він робить саме те, що написано на банці – запобігає замерзанню в двигуні. Антифриз необхідний протягом зимових місяців, але водіям слід пам’ятати, що охолоджуюча рідина двигуна повинна складатися з 50 відсотків води та 50 відсотків антифризу.

Оглядач: Антифриз для авто – що це та для чого потрібно на зиму (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПеревезення лежачих хворих – підготовка до транспортування пацієнта
наступна статтяВвезення авто для ЗСУ: порядок дій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я