Volkswagen Touareg навчився паркуватися без водія. Відео

0

Система автоматичного паркування на Volkswagen Touareg використовує 12 ультразвукових датчиків і чотири камери кругового огляду, розташовані під лобовим склом, в корпусах бічних дзеркал і двері багажника

Представницький седан BMW сьомої серії з 2015 року вміє перпендикулярно паркуватися повністю самостійно, тобто без людей в салоні. А керування автомобілем здійснюється з просунутого ключа BMW Display Key з сенсорним екраном. Тепер же дана технологія автоматичного паркування починає своє життя і на автомобілях Volkswagen. Першою моделлю, що навчилася ставити себе на місце для паркування без водія за кермом, став Touareg. Різниця в тому, що кросовер робить це в перпендикулярному і паралельному режимі, а його пересуванням потрібно буде управляти виключно через фірмовbq мобільний додаток VW Remote Park Assist Plus на смартфоні :

На європейському ринку опція дистанційній автоматичного паркування для Touareg вже доступна. У Німеччині за цю функцію входить в пакет Park Assist Plus за 1364 євро.

Park Assist може працювати в одному з двох режимів:

  1. Перший – це коли відключена функція дистанційного керування, а за кермом сидить людина. Водій натискає кнопку пошуку паркувального місця і потім вибирає одне із запропонованих. Після чого потрібно натиснути на кнопку P Auto близько важеля коробки передач і тримати її, поки Touareg НЕ припаркується. Кермо і педалі при цьому чіпати не потрібно.
  2. А другий режим передбачає відсутність людей в салоні і керування машиною через смартфон, але вибір простору для паркування як і раніше на водія. Як тільки homo sapiens вказав потрібне місце, він може вийти з Touareg, прихопивши з собою ключ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

one × four =