Вживані автомобілі лідирують за підсумками продаж в Україні у травні

0

В останньому місяці весни купівельна активність дещо знизилася порівняно з квітнем, але виявилася на 8% вищою, ніж у травні минулого року.

На облік в Україні поставили 33,2 тисячі авто б/в, які прибули з-за кордону.

Про це повідомляє Асоціація “Укравтопром“. Ситуація на українському ринку хоч і пожвавилася порівняно з минулим роком, але зберігає стабільність споживчих переваг. З 5 поставлених вперше на облік автомобілів 4 – вже були у вжитку, тобто в процентному співвідношенні 80% усіх реєстрацій первинного ринку легкових авто – б/в з сусідніх країн, а також з США та Південної Кореї.

Лідером у цій категорії став німецький Volkswagen, на частку якого у травні припало 5,6 тис. реєстрацій. Друге місце несподівано посів Ford. Продукцію цього бренду вибрали 3,2 тисячі покупців. З невеликим відставанням на третє місце вийшов Renault з результатом майже 3 тис авто. Зате за підсумками травня бестселером став Renault Megane, за який свої заощадження віддали 2205 українських автолюбителів.

У топ-5 також увійшли чеська Skoda, на частку якої припало 2,6 тисячі зареєстрованих машин, і корейський Hyundai, в активі якого 1,9 тисячі українських реєстрацій.

За перші 5 місяців року в Україні були поставлені на облік 159,6 тисячі держаних легкових машин, що на 45% більше, ніж у 2020 році. Крім того, це в 4 рази більше від сучасних і екологічних авто, придбаних в Україні за аналогічний період.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКомпанія Tesla досліджує ідею придбання ливарного заводу для виробництва своїх чіпів у майбутньому
наступна статтяTesla співпрацює зі світовою судноплавною компанією для оцифрування даних та “стабілізації логістичних мереж”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я