Як моторна олива може привести до значних витрат палива: застереження водіям

0

З початком повномасштабного вторгнення РФ рівень доходів українців суттєво знизився. Ціни на бензин зросли, тому водії шукають варіанти, як зекономити.

Іноді моторна олива призводить до значних витрат палива. Експерти видання Express закликали автомобілістів перевіряти свою мастило, щоб зменшити споживання пального.

Представник Insurance Revolution наголосив на тому, що власники автомобілів часто не звертають уваги на специфікації моторної оливи в інструкції з експлуатації автомобіля.

Якщо у специфікації згадується певний тип моторної оливи для вашої моделі автомобіля – це робиться не просто так.

Не всі вони сумісні з типом двигуна окремого авто. Деякі двигуни потребують спеціальних мастильних матеріалів, щоб отримати максимальну ефективність. Якщо ігнорувати цей простий пункт, авто вимагатиме більшого об’єму палива.

Експерти GSF Car Parts також закликали водіїв стежити за рівнем оливи та води, особливо перед далекими поїздками.

Окрім підтримки змащення двигуна та його безперебійної роботи, моторна олива також може мати важливий вплив на паливну ефективність водія та загальну продуктивність автомобіля.

Моторне мастило може покращити економію палива транспортного засобу, оскільки воно має меншу в’язкість. Переміщення густішої рідини через двигун споживає більше енергії через тертя.

Експерти GSF Car Parts зазначили: “Купуючи моторну оливу, зверніть увагу на кілька важливих цифр, які вказують на в’язкість. Взявши для прикладу оливу 05W-20, цифра перед “W” означає “зиму” та вказує на холодну в’язкість, а цифра після неї означає в’язкість оливи після прогріву двигуна”.

У 1990-х роках 20W-50 і 10W-30 були найпоширенішими оливами, але сьогодні їх замінили оливи 05W-20 і навіть 0W-20 у новіших двигунах.

Оглядач: Як зекономити бензин – моторна олива може привести до значних витрат палива – авто (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПридбав машину з ГБО: яких несподіванок чекати
наступна статтяВ Україні запровадили нові правила перевірки водіїв на алкоголь

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я