Поради досвідчених : як впоратися з заносом автомобіля у зимовий період

0

Будь-яка зима призводить до підвищення складності керування транспортним засобом. Одна з найнеприємніших речей, з якою починають стикатися автомобілісти – це занесення машини, який може статися з різних причин

Безумовно, багато що вирішує безпосередній досвід водіння. Без нього впоратися в перший раз з проблемною ситуацією на дорозі буде вкрай складно. Проте, без знань того, що в принципі потрібно робити, жоден водій ще не викручувався.


Занос автомобіля може скінчитися дуже погано

Якщо машина під час руху початку йти в замет то незалежно від типу транспортного засобу необхідно намагатися «виправити» то дія, що призвела до заносу. Дане правило, по суті, універсально для всіх ситуацій подібного роду. Само собою, порядок скоєних дій безпосередньо залежить від того, який саме тип приводу використовує транспортний засіб. Якщо занос почався при гальмуванні, то в першу чергу слід прибирати ногу з педалі гальма. Якщо занос почався при наборі швидкості, то найчастіше потрібно відпускати педаль гальма.

Советы бывалых: как справиться с заносом автомобиля в зимний период
Важливо дотримуватися підвищену пильність

При цьому слід враховувати ще й наступне: якщо автомобіль використовує задній привід, то гальмувати не потрібно, так само як не варто і вичавлювати в такій ситуації зчеплення. Слід просто зменшити подачу газу і після цього м’яко вивернути кермо в бік заносу автомобіля. Необхідно постаратися зробити все так, щоб швидкість повороту керма в цей момент відповідала швидкості занесення машини. При цьому, коли кермо досягне граничного значення, не слід «завмирати» – потрібно почати точно також викручувати його в протилежний бік, якщо машина все ще не вийшла із замету.

 

Советы бывалых: как справиться с заносом автомобиля в зимний период
Завжди можна вийти з важкої ситуації

Автомобілістам, що є власниками переднього приводу, виходити із замету дещо простіше. Найчастіше їм достатньо буде повернути кермо в бік, куди забирає машину і збільшити подачу палива, додати газу. При цьому слід зберігати підвищену пильність, так як при сильному заметі машину може почати нести в протилежну сторону, як тільки вона почне «завмирати». Важливо при цьому не розгубитися і спрацювати на випередження. Ігнорування другого замету може стати критичною помилкою, яка призведе до перевертання машини.

Невелика пам’ятка на майбутнє:

Советы бывалых: как справиться с заносом автомобиля в зимний периодПам’ятка на майбутнє

Якщо хочеться дізнатися ще більше цікавого, то варто почитати про 5 непотрібних опцій в авто, за які люди даремно переплачують.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВирішено проблему утилізації літій-іонних акумуляторів
наступна стаття5 тракторів від Porsche і Lamborghini. Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я