Як підготувати авто до літа: заміни гуми недостатньо

0

Досвідчені водії знають, що підготовку до літа слід починати заздалегідь. І однієї лише заміни гуми недостатньо.

Не завжди навіть вдається здійснити всі заходи “в один захід”. Як підготувати авто до літа і спеки та що треба зробити водієві – читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Заміна гуми

Почнемо з найобов’язковішого та найочевиднішого – заміни гуми. Експерти радять міняти колеса, коли середня температура повітря перевищить +7 °C. Найкраще замінювати власне колеса, тобто мати два комплекти дисків і гуми. Це суттєво зекономить на послугах шиномотажу та дозволить зменшити “навантаження” на гуму.

Перевірка системи охолодження

Влітку без кондиціонера не обійтися. Потрібно перевірити, чи справно працює система охолодження – можливо, їй знадобиться діагностика чи дозаправка. Важливо також замінити фільтри, адже у холодний сезон вони накопичують багато бруду та вологи, створюючи ідеальне середовище для розмноження бактерій. Крім того, експерти радять:

почистити систему кондиціювання;
промити ззовні радіатор охолодження;
перевірити рівень охолоджувальної рідини та герметичність системи.

Чистка багажника та салону

Салон слід ретельно вимити, а з багажника прибрати все зимове приладдя: щітки для снігу і льоду, віники, лопати, ланцюги на колеса тощо.

Гальмівна система

Після оцінки стану гальмівних дисків, колодок та магістралей треба ще додатково перевірити стан гальмівної рідини. Змінювати її необхідно як мінімум раз на два роки.

Перевірка акумулятора

Влітку електричне навантаження на акумулятор зменшується, але температурне, навпаки, зростає. Фахівці радять перевірити рівень електроліту, і у разі його нестач – долити дистильованої води.

Підвіска

Важливо зробити діагностику ходової та у випадку необхідності провести ремонтні роботи. В першу чергу потрібно замінити деталі, які вимагають негайного втручання.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/yak-pidgotuvati-avto-do-lita-zamini-gumi-nedostatno.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяДля кого обов’язковий техогляд авто в Україні: повний список
наступна статтяЯк уникнути засліплення в авто: лайфхак із дзеркалом заднього виду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я