Як розпізнати бите авто: простий, але ефективний метод

0

При купівлі вживаного авто необхідно переконатись, що це не відновлена після серйозної аварії машина. Адже в такому разі ви придбаєте собі не засіб пересування, а купу проблем. Тому важливо знати, за якими ознаками визначити биту машину.

OBOZREVATEL поцікавився думкою експертів з цього приводу. І розповідає про простий лайфхак, який дозволить з’ясувати цей важливий нюанс за допомогою простого предмета – звичайного магніту. Підійде навіть сувенірний – з тих, що чіпляють на холодильник.

Магніт дозволить точно визначити, чи є металевими пофарбовані деталі машини. Справа в тому, що відновлення пошкоджених деталей часто відбувається із застосуванням інших матеріалів – не оригінального металу, з якого виготовляють автомобільний кузов. Отже, якщо магніт добре прилипає до машини під час передпродажного огляду, значить приводів для хвилювання не так багато. Ви маєте справу з оригінальними металевими деталями.

І навпаки, якщо магніт не пристає, це привід запідозрити, що автомобіль раніше зазнавав серйозних ушкоджень і після цього пройшов серйозний ремонт з відновлювальними роботами. В такому разі краще детальніше поцікавитись історією обраної машини.

Втім, цей спосіб має декілька винятків. Так магніт може не прилипати до цілком оригінальних деталей, покритих шпатлівкою чи іншими щільними матеріалами.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/yak-rozpiznati-bite-avto-prostij-ale-efektivnij-metod.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПальне на АЗС продовжує дешевшати
наступна статтяBYD відкриває виробничі потужності в Узбекистані

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я