Яке місце у авто найбезпечніше у разі аварії: відповідь вас здивує

0

Безпеці автомобільного руху приділяють чимало уваги в будь-якій країні, вивчаючи усі її аспекти та змінюючи правила. Так дослідники вирахували, яке сидіння в авто є найбільш безпечним.

Як пише видання Sante Plus, всі крісла заднього ряду традиційно вважаються безпечнішими за передні. Але найбільш вдалим з точки зору безпеки довгий час вважали саме середнє заднє сидіння. Воно буцімто отримує найменше пошкоджень під час удару.

Вся справа в тому, що деформації та механічного впливу зазнають саме ті зони в авто, які знаходяться ближче до точки удару, котра припадає на зовнішні стінки. А середина салону, де розташоване це крісло, найбільш віддалена від них, тож і ураження тут найчастіше мінімальне.

Втім, нещодавні тести показали, що насправді це не зовсім так. Дослідження вивчали не сучасні авто, а старіші моделі – на яких ще не встановлювали сучасні системи безпеки. І з’ясувалось, що в таких авто задні сидіння є небезпечнішими за передні. А найбільш захищеним місцем виявилось переднє пасажирське сидіння.

Проте слід зазначити, що у результатах проведених тестів було чітко зазначено, що це “правило” поширюється лише на дорослих. Для дітей до 14 років задні сидіння залишаються безпечнішими, незалежно від моделі автомобіля – сучасної або старої. І дослідники вкотре наполягли, що ремінь безпеки має бути пристібнутим в будь-якому разі, всі відволікаючі фактори для водія зведені до мінімуму, а діти мають перебувати у спеціальних автокріслах.

Оглядач: Яке місце в авто найбезпечніше у випадку аварії – несподівана відповідь (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКитайська Geely збільшила свою частку у британському Aston Martin
наступна статтяTesla готується продавати 250 000 – 500 000 Cybertruck на рік

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я