Який пробіг авто за рік є ідеальним: як розпізнати колишнє таксі при покупці

0

При купівлі вживаного авто експерти радять, як вогню, уникати автомобілів, які колись працювали в таксі. Навіть при ретельному догляді з боку власника таке авто все одно працює на межі своїх можливостей тому до моменту перепродажу перебуває у дуже зношеному стані. Як визначити, чи використовували машину в таксі? За пробігом.

Видання “Твоя машина” радить звертати на цю цифру особливу увагу. В ідеалі пробіг не має перевищувати 15-20 тисяч кілометрів на рік за умови, що машина не стояла регулярно в заторах і не їздила по бездоріжжю чи поганих дорогах. Для цього разом із інформацією про кількість попередніх власників та ДТП в минулому необхідно поцікавитись також, в якій місцевості використовували авто.

Якщо ж автомобіль має кілька сотень тисяч кілометрів пробігу, це швидше за все вказує на те, що він працював у таксі. Режим експлуатації в такому разі призводить до того, що всі вузли та витратні матеріали швидко вичерпують свій ресурс. На момент продажу така машина швидше за все уже не придатна для подальшої роботи або перебуває на межі.

Разом з тим, експерти не рекомендують купувати також машини із дуже маленьким пробігом. Це означає, що авто використовували рідко, що теж негативно впливає на його стан. Від тривалого простою, зокрема, страждають акумулятор, гума, лакофарбове покриття і кузов. Також в такому разі моторне масло стікає у піддон, а від цього пересихають сальники і гумки ущільнювачів. Тобто машина швидше за все потребуватиме ремонту і заміни деталей.

Щоби дізнатись реальний пробіг автомобіля, можна звернутись до дилерського центру. Якщо ви купуєте машину у віці 4-5 років, її пробіг має становити близько 75 тисяч кілометрів.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/yakij-probig-avto-za-rik-e-idealnim-yak-rozpiznati-kolishne-taksi-pri-pokuptsi.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Україні змінили процедуру отримання першого посвідчення водія
наступна статтяУ Volvo розповіли, коли з’являться перші дійсно автономні автомобілі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я