Український фермер побудував унікальний трактор з металобрухту

0
278

Фермер з Чернігівської області своїми руками зібрав унікальний трактор, який з легкістю тягне причіп вагою до півтори тони

Тестували диво-машину журналісти проекту “Джедаї” на каналі 2 + 2.

Чотири роки тому Володимир Приймщиков, фермер з села Велике Устя, придбав старий “Москвич” на металобрухті. Саме з цієї покупки почалася робота над майбутнім трактором. За основу Володимир взяв корпус радянської машини, інше довелося збирати по гвинтиках. На нові деталі грошей не було, тому майструвати довелося з усього, що можна було купити дешевше або взяти у знайомих. У роботу пішли навіть дверні ручки.

“Капот я зробив з” Москвича-412 “. Взяв від нього крила, верх вирізав з “москвичевського” даху. Поставив радіатор, жалюзі, мотор. Основа повністю зварена з профільної труби”, – розповідає фермер.

Щоб доукомплектувати машину, іноді доводилося проявляти креатив. Наприклад, на дверях стоять звичайні дверні замки, куплені на ринку. А скла вирізані з лобового “Москвича”.

Дружина Володимира розповідає, що нова техніка допомагає обробляти землю набагато швидше: “У машині 60” конячок “, а у коня одна сила. Кінь жива істота, нам шкода було його дуже сильно запрягати. Тому менше роботи робив, менше городу ми могли обробити “.

У машині фермера дві коробки передач, від “ГАЗ” та “Москвич”, чотири передачі вперед та чотири назад, грубка та навіть магнітофон. Саморобний трактор з легкістю тягне причіп масою півтори тони.

  • український ентузіаст побудував репліку культового американського спорткара ;
  • у Харкові побудували незвичайний “біг-фут” на базі “Запорожця” ;
  • ентузіасти зі Збаража створили вантажівку “Україна” на основі радянського ГАЗ-66.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

5 × two =