З 14 грудня в Україні дозволено не отримувати пластикові посвідчення водія і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу

0
заміна документу посвідчення водія
заміна документу посвідчення водія

Як повідомляє Міністерство внутрішніх справ, у водіїв з’являється вибір між отриманням послуг виключно онлайн з оформленням лише електронного варіанту документів, які дають право керувати транспортними засобами, або з оформленням традиційних пластикових бланків посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, наприклад, у сервісному центрі МВС .

“В Україні з 14 грудня можна буде реєструвати авто або оформити посвідчення водія без використання пластикових бланків. Кабінет міністрів України ухвалив зміни до двох постанов, що регулюють отримання водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. Відповідно до змін, у найближчій перспективі більше не буде обов’язковим отримувати пластикові бланки документів про право керування транспортними засобами та про реєстрацію транспортних засобів”, – йдеться у повідомленні.

Відповідні зміни Кабмін ухвалив 4 листопада.

Нагадаємо, МВС у питанні отримання та видачі посвідчень водія запроваджують принцип екстериторіальності. На даний момент дії термінових водійських посвідчень продовжуються автоматично на період війни і деякий час після її закінчення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗамість нових українці почали брати вживані авто до трьох років: нова тенденція авторинку
наступна статтяЯк довго українське авто може законно перебувати в Польщі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я