За минулий тиждень нараховано 2,45 мільйонів гривень плати за перевантаження

0

За підсумками 5-11 жовтня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 19 тисяч транспортних засобів, складено 318 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано 2,45 млн гривень плати за перевантаження.

Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Минулого тижня працівники Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією та СБУ перевірили ще майже 19 тисяч вантажівок і нарахували близько 2,45 млн грн плати за перевантаження. Лідери серед областей, де нараховано найбільше плати за проїзд за результатами попереднього тижня – Херсонська, Одеська та Донецька області. Також ми продовжуємо проводити роз’яснювальну роботу з найчастішими порушниками ГВК», – зазначив очільник Міністерства.

Так, протягом 5-11 жовтня у порівнянні з попереднім до цього тижнем підвищилися показники ефективності габаритно-вагового контролю (ГВК) у таких областях: Вінницькій, Волинській, Донецькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Сумській та Хмельницькій.

ТОП-5 порушників габаритно-вагових норм за 5-11 жовтня:

1. На автодорозі М-12 – авто DAF (перевізник – ТОВ “Украгроком”) з перевантаженням на 39%. Загальна вага транспортного засобу склала 55,68 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 2457 євро.

2. На автодорозі М-03 – авто DAF (перевізник – ТОВ “ТРАНС СЕРВІС-1”) з перевантаженням на 43%. Загальна вага транспортного засобу склала 57 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 212,46 євро.

3. У м. Запоріжжя – авто FOTON (перевізник – Ларчіков М.А.) з перевантаженням на 37%. Загальна вага транспортного засобу склала 54,78 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 81 євро.

4. На автодорозі М-18 – авто DAF (перевізник – ТОВ “Доррем Технології”) з перевантаженням на 28%. Загальна вага транспортного засобу склала 51,18 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 16,80 євро.

5. У Запорізькому районі Запорізької області – авто МАЗ (перевізник – ТОВ “Валена”) з перевантаженням на 56%. Загальна вага транспортного засобу склала 72,23 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 15,60 євро.

«У нас запланована масштабна реформа Укртрансбезпеки. Це і цифровізація, і встановлення WіMів, і мінімізація людського фактора. Але все це впирається в брак фінансування», – сказав Голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

Джерело – Міністерство інфраструктури

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяІлон Маск анонсував випуск семимісного кросовера Model Y
наступна статтяЗа скручений пробігу авто водіїв в Україні можуть штрафувати: озвучено суми штрафів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я