За минулий рік було зареєстровано 36,9 тисяч нових і 403,9 тисяч вживаних легкових автомобілів

0

Федерація автопрому України підготувала огляд ключових тенденцій реєстрацій легкових автомобілів за 2022 рік на основі даних МВС

Усього за минулий рік було зареєстровано 36,9 тис. нових і 403,9 тис. вживаних легкових автомобілів.

Таким чином, ринок вживаних легкових автомобілів перевищив ринок нових в 11 разів.

При цьому 65% зареєстрованих автомобілів були віком від 10 років (у минулому році – 47%).

50% усіх легкових автомобілів, зареєстрованих в Україні, працювали на дизелі, 39% – на бензині. Реєстрації чистих електромобілів минулого року зайняли 3% ринку.

Рейтинг брендів за кількістю реєстрацій на ринку вживаних автомобілів очолює Volkswagen (18% ринку). Вживаних автомобілів бренду Volkswagen придбали у 26 раз більше, ніж нових. Саме моделі Volkswagen – VW Passat та VW Golf – очолили рейтинг найбільш популярних вживаних автомобілів серед українців у 2022 році.

Renault із часткою ринку 8,8% займає другу сходинку. Кількість реєстрацій виявилася майже в 10 разів більше за продажі нових автомобілів бренду.

І на третьому місці опинився Ford (частка ринку 8,5%); кількість реєстрацій майже у 73 рази перевищила продажі нових автомобілів бренду.

* Під реєстраціями рахували кількість первинних реєстрацій та реєстрацій легкових електричних автомобілів, привезених із-за кордону по посвідченню митниці або ВМД. Не ввійшли до статистики перереєстрації та тимчасові реєстрації.

ФАУ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяGeneral Motors показав електромобіль вартістю $11 200
наступна статтяAston Martin анонсував найпотужніший DBS 770 Ultimate

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я