За яке порушення правил дорожнього руху не мають право штрафувати: знають не всі водії

0

Порушення правил дорожнього руху тягне за собою покарання. Це аксіома. Але є деякі дрібні проступки, зі штрафом на які можна не погоджуватись.

Як з’ясував OBOZREVATEL, йдеться про вимогу мати в автомобілі аптечку. Це питання регулюється п. 31.4.7 чинних ПДР. Згідно з цим пунктом, не можна експлуатувати транспортний засіб, якщо у ньому немає аптечки, промаркованої належним чином відомостями про тип транспортного засобу, для якого вона призначена (мотоцикл, легкове або вантажне авто, автобус, мікроавтобус тощо).

Втім, винятком із цього правила є особисті легкові автомобілі. За словами юристів, які займаються цим питанням, немає жодного нормативного документа, який би передбачав покарання за водіння особистого авто без аптечки. Якщо машину не використовують для надання послуг пасажирських перевезень, водій може отримати тільки попередження.

Тим часом, наявність аптечки обов’язкова для легковиків, які надають послуги таксі. Якщо в такій машині її не буде, водію загрожує штраф у розмірі 680 гривень. Повторне порушення за цим пунктом тягне за собою позбавлення права керувати транспортним засобом терміном від 3 до 6 місяців або адміністративний арешт терміном від 5 до 10 днів.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/za-yake-porushennya-pravil-dorozhnogo-ruhu-ne-mayut-pravo-shtrafuvati-znayut-ne-vsi-vodii.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяHonda розкрила плани по електромобілізації модельного ряду
наступна статтяЩо відомо про оновлений Peugeot 2008

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я