На Житомирщині оголошено набір поліцейських офіцерів громади

0

З 10 серпня для бажаючих з числа поліцейських різних підрозділів доступна онлайн реєстрація на сайті Національної поліції України.

Відтак в області розпочато новий набір та онлайн реєстрація анкет для кандидатів на 9 посад офіцерів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. Заявки можна подавати до 28 серпня п.р. (https://otg-officer.police.gov.ua/ ). 

За визначеними умовами, участь у конкурсі можуть брати поліцейські різних структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Житомирській області з досвідом роботи не менше ніж півтора року, вищою освітою та водійським посвідченням. 
 
Далі кандидатів чекають етапи відбору: тестування на загальні навички й інтегративність та співбесіда з спеціальною комісією, до складу якої входять представники громади. Потому поліцейські упродовж майже 3 місяців навчатимуться за спеціальною програмою. І заключними ланками стане належна організація роботи у громаді та контроль її ефективності як зі сторони ОТГ, так і ГУНП.

Нагадаємо, у квітні цього року у Головному управлінні Нацполіції в Житомирській області підписано Меморандум про співпрацю між Житомирською об’єднаною територіальною громадою та ГУНП у реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». 

Для 11 кандидатів на посади поліцейських офіцерів Житомирської об’єднаної територіальної громади, які пройшли усі етапи відбору, нині триває навчальний курс на Дніпропетровщині. 

Відділ комунікації поліції Житомирської області

поліція

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ Житомирському районі поліцейські зупинили бус із нелегальним лісом
наступна статтяОсновні події на Полтавщині за добу (10-11 серпня 2020 року)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я