Заміна датчика (регулятора) холостого ходу на Mitsubishi Eclipse 3G, Galant та інших з 4G64 – Mitsubishi Eclipse, 2.4 л., 2003 року

0
30

А ось ще історія. Про обороти на холодну. Точніше про відсутні обороти.
Справа булу так, приходиш в гараж, заводіш и трімаєш газ ногою, поки НЕ прогріється немного. Згадуєш про ще одне купе, правда з дитинства – сині жигулі восьмий Серії, обладнані дивом прогресу – підсмоктуванням. І жаліти, що тут его немає (жарт).
Як только Стрілка температури перевалити за нижню Позначку, можна вікочуватіся з гаража, закривати его и їхати. Неодружені в нормі, корито мчить)
В одному модному столичному mits-сервісі сказали, що треба міняті дросель, вся справа в ньом. Авторитет сервісу переміг сумніві, что дело в ДХХ (датчику, моторчик або регуляторі холостого ходу), тім более віскакувала знайомиться Багата помилка, про дуже маленький лик.
Славний інтернетікі підказав майстри з Зеленограда, Який вміє вправно ставити ремкомплект за недорого и повертаті до життя дросель. І Аджея Дійсно Спритний майстер! Взявши власне нову заслінку (кругляшок), підточів, де треба, и пріладнав на законне місце. Заодно поміняв гвинти на зручні під шестигранник.
А коли знімав ДХХ, голосно сміявся на адресу того самого сервісу. Так як центральна частина ДХХ відокремілася від ОСНОВНОЇ и намертво закривається отвір. Відповідно, на холодну Повітря НЕ вістачало и машина глохла. Дещо як скрутили назад, но забігаючі вперед, скажу, что Нічого особливо НЕ змінілося: на холодну треба Було тримати педаль газу. Альо по дроселя немає ніякіх вопросам, помилка больше не віскакує, все Рівно. Рекомендую Чоловіка. І справа Робить и байки труїть прекрасні.
Щож, поліз шукати новий ДХХ. На відоміх ресурсах нашли купа варіантів за недорого (у порівнянні з орігіналом MITSUBISHI 1450A069). І я Чомусь Вибравши вісь таке – PREMIUM PARTS MC1450A070

PREMIUM PARTS MC1450A070

Заступників, отримав, поставивши, почав налаштовуваті и нижчих 1к обертів Ніяк не падали. А регулювальна гвинт Вже БУВ затиснута по сортаменту не хочу. Вікрутів, поставивши старий датчик.
Вирішив НЕ валять дурня и купити такий же, что стояв. Благо там БУВ теж НЕ оригінал, а DOMINANT MTMD0628318.

DOMINANT MTMD0628318

Прийшов, дістав, порівняв. Гад PREMIUM PARTS MC1450A070 оказался Коротше! ..

Коротше!

Коротше! ..

Поставивши DOMINANT, налаштував обертів. Шик! Питання закрите))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

nine − 1 =