Заміна датчика (регулятора) холостого ходу на Mitsubishi Eclipse 3G, Galant та інших з 4G64 – Mitsubishi Eclipse, 2.4 л., 2003 року

0

А ось ще історія. Про обороти на холодну. Точніше про відсутні обороти.
Справа булу так, приходиш в гараж, заводіш и трімаєш газ ногою, поки НЕ прогріється немного. Згадуєш про ще одне купе, правда з дитинства – сині жигулі восьмий Серії, обладнані дивом прогресу – підсмоктуванням. І жаліти, що тут его немає (жарт).
Як только Стрілка температури перевалити за нижню Позначку, можна вікочуватіся з гаража, закривати его и їхати. Неодружені в нормі, корито мчить)
В одному модному столичному mits-сервісі сказали, що треба міняті дросель, вся справа в ньом. Авторитет сервісу переміг сумніві, что дело в ДХХ (датчику, моторчик або регуляторі холостого ходу), тім более віскакувала знайомиться Багата помилка, про дуже маленький лик.
Славний інтернетікі підказав майстри з Зеленограда, Який вміє вправно ставити ремкомплект за недорого и повертаті до життя дросель. І Аджея Дійсно Спритний майстер! Взявши власне нову заслінку (кругляшок), підточів, де треба, и пріладнав на законне місце. Заодно поміняв гвинти на зручні під шестигранник.
А коли знімав ДХХ, голосно сміявся на адресу того самого сервісу. Так як центральна частина ДХХ відокремілася від ОСНОВНОЇ и намертво закривається отвір. Відповідно, на холодну Повітря НЕ вістачало и машина глохла. Дещо як скрутили назад, но забігаючі вперед, скажу, что Нічого особливо НЕ змінілося: на холодну треба Було тримати педаль газу. Альо по дроселя немає ніякіх вопросам, помилка больше не віскакує, все Рівно. Рекомендую Чоловіка. І справа Робить и байки труїть прекрасні.
Щож, поліз шукати новий ДХХ. На відоміх ресурсах нашли купа варіантів за недорого (у порівнянні з орігіналом MITSUBISHI 1450A069). І я Чомусь Вибравши вісь таке – PREMIUM PARTS MC1450A070

PREMIUM PARTS MC1450A070

Заступників, отримав, поставивши, почав налаштовуваті и нижчих 1к обертів Ніяк не падали. А регулювальна гвинт Вже БУВ затиснута по сортаменту не хочу. Вікрутів, поставивши старий датчик.
Вирішив НЕ валять дурня и купити такий же, что стояв. Благо там БУВ теж НЕ оригінал, а DOMINANT MTMD0628318.

DOMINANT MTMD0628318

Прийшов, дістав, порівняв. Гад PREMIUM PARTS MC1450A070 оказался Коротше! ..

Коротше!

Коротше! ..

Поставивши DOMINANT, налаштував обертів. Шик! Питання закрите))

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКріплення ДПКВ – Mitsubishi Eclipse, 2.2 л., 1996 року
наступна статтяАмериканський підрозділ Nissan вирішив відсвяткувати 40-річчя флагманської моделі Maxima. Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я