Зарядки найближчого майбутнього для авто – якими вони будуть?

0
332

Великобританія може і не сама сучасна країна з точки зору продажу електромобілів, але там серйозно вкладаються в зарядну інфраструктуру

Нещодавно компанія Gridserve розробила концепт зарядної станції, який вони називають «Electric Forecourt» (можна перекласти як «електричний двір»). Перший з них уже побудований в Брейнтрі, Ессекс. Виглядає він як на фото на початку статті.

Нагадаємо: У світі кількість зарядних станцій для електромобілів перевищила 1 мільйон

Одночасно тут можна заряджати 36 електромобілів за допомогою зарядних пристроїв різної потужності, від 22 до 350 кВт, що дозволяє зарядити до 320 км ходу всього за 20 хвилин і набагато швидше в майбутньому, у міру розвитку технологій акумуляторів в автомобілях. Загалом, все встановлено:

  • 12 швидких зарядок постійного струму до 350 кВт
  • 12 швидких зарядок постійного струму до 90 кВт
  • 6 повільних зарядок змінного струму до 22 кВт
  • 6 TESLA Supercharger
зарядка на 350 кВт

Компанія стверджує, що на багатьох майбутніх станціях будуть суперчарджери, як і на цій. А ось ці, мабуть, 90 кВт:

Ця зарядна станція стане першою з більш ніж 100 станцій, які GRIDSERVE побудує в найближчі п’ять років в рамках програми вартістю 1 млрд фунтів стерлінгів. Станція фінансується компанією спільно з Hitachi Capital UK PLC і Innovate UK. Наступні два об’єкти – в Норвіч і Акфілді, вже мають дозвіл на будівництво, і ще шість відкриються в 2021 році.

Нагадаємо: 150 дилерів Cadillac відмовляться від продажів моделей марки через електромобілі

У центрі комплексу розташовується торговий, діловий і розважальний центр. На першому поверсі – магазини, і, мабуть, туалети. Над магазинами буде освітній центр і хол з безкоштовним Wi-Fi, переговорними кабінами, які можна забронювати, і оздоровчий центр з велотренажерами, які можуть виробляти електрику, яке подається назад на зарядні пристрої:

торговий комплекс

А ви що думаєте про це? Чи перейде Великобританія на електроавто до 2030 року?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

eighteen − 2 =