Зарядний вузол Audi знизить навантаження на електромережі

0

Початковий проект станції передбачає зарядку до шести машин відразу, але в цілому такий же комплекс можна побудувати і під інше їх число

Компанія Audi представила концепцію фірмової зарядної станції, що складається з декількох колонок і зони відпочинку. Родзинка проекту – модульні кубики-контейнери що легко транспортуються та містять як зарядний пристрій, так і буферну батарею. Причому батарея зібрана зі списаних старих модулів. Так як серійні електричні Audi ще занадто молоді, спочатку будуть застосовуватися батареї від розібраних тестових прототипів. Буфери спокійно заряджаються від міської мережі при невисоких навантаженнях. А коли приходить час «заправити» електрокар, вони можуть видати потужність до 300 кВт на авто.

Німці нагадують, що така модель, як Audi e-tron GT, в хороших умовах наповнює свій акумулятор з 5% до 80% всього за 23 хвилини (зарядка йде при потужності до 270 кВт) або на 100 км за перші п’ять хвилин.

Станція, заснована всього на трьох таких типових модулях, буде володіти буфером сумарною місткістю в 2,45 МВт • год. Поповнювати його можна від порівняно недорогий 400-вольтової мережі змінного струму при потужностях в кілька десятків кіловат. Тобто без застосування потужних силових підстанцій, трансформаторів і високовольтних ліній. Такий прийом спрощує зведення зарядної інфраструктури для електрокарів в різних місцях.

Другий поверх – це вітальня для «преміального досвіду зарядки». Вона надасть клієнтам місце для відпочинку або віддаленої роботи, різноманітні напої, закуски і непродовольчі товари. Випивши чашку кави і поблукавши по Інтернету, водій скоротає час до наповнення батареї машини.

Такий зарядний «хаб» зможе заповнювати свої запаси в основному ночами, коли в міській мережі йде спад навантаження. А ще на даху комплексу передбачені сонячні батареї, так що деяку частину потрібної енергії вузол зможе отримувати самостійно. Перший дослідний зразок такої комплексної станції Audi має намір запустити в тестову роботу в Німеччині в кінці літа. Зараз компанія веде переговори з потенційними партнерами і шукає місце для будівництва.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ гамі Porsche Cayenne з’явиться більш спортивна версія
наступна статтяМарка Renault розширила гаму гібридних моделей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я