Житель Німеччини продав старий Mercedes свого батька, але викупив його назад через вісім років

0
187

Багато власників автомобілів, які стали класичними, напевно пошкодували про їх продаж пізніше

Як і герой нашої сьогоднішньої історії. Карл-Август Альмштадт спершу продав свій Mercedes, а потім викупив його назад через вісім років.

Батько Карла купив седан Mercedes-Benz 190 Е димчасто-сріблястого кольору в 1989 році. До цього автомобіль значився в гаражі службових автомобілів компанії Daimler AG, і за рік накатав 29 тисяч км. Карл Альмштадт-старший тоді й гадки не мав, що це буде його остання машина. Він користувався автомобілем все життя, до 2002 року.

Потім «Мерседес» перейшов у спадок до сина і потрапив в гараж на тривале зберігання. Він зрідка виїжджав на ньому на короткі дистанції, але тривалі стоянки не йдуть автомобілю на користь. До того ж Карл-Август Альмштадт працював головним редактором автомобільного журналу, тому у нього в користуванні завжди було кілька автомобілів.

Додамо: Це мабуть самий незвичайний кемпер, створений на базі Mercedes Sprinter

Через це в 2011 році він продає Mercedes-Benz 190 Е свого батька з пробігом 89 тисяч км колишньому таксисту за 3500 тисячі євро. Під час підписання договору Карл-Август попросив дочці покупця, щоб в разі продажу автомобіль спершу запропонували йому. Протягом наступних восьми років про автомобіль не було відомо нічого.

У жовтні 2019 з нашим героєм зв’язується дочка таксиста і повідомляє, що її батько помер. Вона стримала своє слово і знайшла попереднього власника, як він і просив. Так, «Мерседес» знову опинився в руках Карла-Августа.

Як з’ясувалося, за вісім років в автомобілі мало що змінилося. Протягом 50 тисяч кілометрів пробігу масло міняли всього один раз, бензиновий фільтр стояв той же самий, що і на момент продажу! З нових деталей в машині були тільки чохли з овчини на сидіннях і два рулони серветок в багажнику.

Добре, що збереглися оригінальна радіостанція і запечатана відеокасета з інструкцією до автомобіля. Після покупки Карл-Август вклав 7000 тисяч євро у відновлення машини, намагаючись відремонтувати все, що вимагало уваги.

Сьогодні Mercedes-Benz 190 Е виглядає так, як і навесні 1989 року. Було відновлено навіть старі номерні знаки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

five × three =