Злодії крадуть кабелі електрозарядок: що з цим робити

0

У Великобританії з крадіжками кабелів та зарядних штекерів зітнулось кілька операторів мереж. Зокрема, в мережі Instavolt було викрадено 174 кабелів з 27 місць розташування хабів. Також постраждала мережа Gridserve, пише Autocar.

Оскільки кожен кабель коштує щонайменше 1000 фунтів стерлінгів, це дорога проблема. Хоча компанія каже, що більше стурбована тим, що такі випадки знижують довіру до електромобілів серед громадян. Адже наразі у Великобританії вже їздить понад мільйон електромобілів.

Злочинці крадуть кабелі через наявність в них міді, яку продають нелегальним торговцям металобрухтом. Однак кабель в електрозаправці – це не суцільний мідний дріт, це лише відрізки тонкого дроту, для витягування яких потрібно багато часу. Хто цього не знає, може подумати, що такі кабелі легка здобич, але насправді це не так.

Почастішали випадки перерізання кабелів на станціях Supercharger в інших містах. Однак справжні мотиви та особи злочинців досі невідомі. Дехто припускає, що мідні продають, але власник станції переробки брухту сказав, що це малоймовірно.

Річ у тому, що ізольований мідний дріт продається лише за 70 центів за фунт на пункті прийому металів. Тобто навіть якби було вкрадено 20 кг кабелів для зарядних станцій Tesla, їх продали б лише за 30 доларів.

Мало того, що від продажу цих кабелів було б мало прибутку. Злочинці у США мали б дуже багато клопоту при продажу. Адже місцеві станції переробки мають суворі процедури перевірки джерел надходження таких металів. Продавці повинні підписувати документи, фотографувати і навіть залишати відбитки пальців, які потім завантажуються в державні та місцеві бази даних.

Щоб боротися зі злодіями, британська Instavolt встановлює камери відеоспостереження на кожній своїй ділянці, здійснює патрулювання, використовує рішення безпеки Smartwater для позначення своїх кабелів та застосовує до них розумні пристрої відстеження. Що робить Tesla, поки що невідомо.

Джерело: Авто24

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАвтопілот Tesla знижує ризик ДТП у сім разів
наступна статтяУ Чернівецькому районі поліцейські задокументували ДТП з потерпілими

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я