Шанхайський виробник електромобілів буде пропонувати оренду акумуляторів для електрокарів

0

Компанія NIO ніколи не боїться нестандартного мислення

Шанхайський виробник електромобілів преміум-класу вже довів це своєю дуже успішною бізнес-моделлю з заміною акумуляторів.

Але на цьому фірма не зупиняється і тепер NIO почне пропонувати ще одну послугу, унікальну для галузі: Battery as a Service або «BaaS» ( «Акумулятор як послуга»).

Незабаром автовиробник надасть своїм клієнтам вибір покупки автомобіля з акумулятором з наявних або, якщо клієнт вважає за краще, вони можуть придбати автомобіль без акумулятора і орендувати акумулятор окремо.

На сьогоднішній день NIO побудувала 143 станції по заміні батарей в Китаї. Він виробив понад 750 000 замін батарей і в даний час змінює майже 4 000 батарей кожен день. Оскільки NIO проектує і будує автомобілі на базі акумуляторних блоків і пропонує кілька моделей (три), в яких використовуються одні й ті ж акумуляторні блоки, у неї є явна перевага.

Крім того, NIO може збільшити кількість станцій по заміні акумуляторів в тих регіонах, де продається більше автомобілів. Його станції заміни батарей не є постійними спорудами і можуть переміщатися в міру збільшення або зменшення попиту.

Така схема в багато виправдана. По-перше, багато жителів Китаю живуть в багатоквартирних будинках і не мають можливості зарядити електромобіль протягом ночі в своєму будинку. Тому їх залежність від громадської інфраструктури зарядки має першорядне значення. Станції заміни акумуляторів NIO доставляють повністю заряджений акумулятор швидше, ніж будь-який швидкий зарядний пристрій постійного струму. Однак на цьому NIO не зупиняється і виводить «безпеку батареї» на новий рівень. Нова програма NIO «Акумулятор як послуга» (BaaS) робить кілька речей, які клієнти оцінять.

По-друге, вартість автомобіля без акумулятор приблизно на 20% нижче. Ціна ES6 починається з 358000 юанів (приблизно 52000 доларів США), коли ви купуєте його з батареєю на 70 кВтг. З BaaS автомобіль коштує 287 000 юанів (близько 42 000 доларів США). Потім покупець бере акумулятор в оренду окремо від новоствореної компанії, яка є спільним підприємством NIO і її постачальника акумуляторів CATL. Щомісячна орендна плата за акумуляторну батарею на 70 кВтг становить 140 доларів на місяць. Ціни на акумуляторну батарею на 100 кВтг будуть трохи вище і будуть оголошені в листопаді.

По-третє, він пропонує безпеку, що дозволяє ніколи не турбуватися про втрату ємності акумулятора, і пропонує покупцеві можливість орендувати акумулятор більшого розміру, коли він захоче. Якщо у клієнта є пакет на 70 кВтг і він хоче орендувати акумулятор на 100 кВтг на тривалу поїздку, він може це зробити. Він просто платять за оренду пакета 100 кВт / год за цей місяць і змінюють його назад, коли місяць закінчується. Якщо їм подобається збільшений запас ходу, вони можуть просто залишити собі акумулятор більшого розміру і продовжувати платити більш високу щомісячну орендну плату.

Крім того, коли у NIO з’являться ще більш ємкі акумуляторні блоки в майбутньому, клієнти зможуть їх орендувати на один місяць, або вони можуть залишити його собі і при бажанні оплатити вартість оренди цього акумулятора.

Заміна акумулятора і BaaS робить електромобілі NIO ще більш привабливими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяФарбування – Mitsubishi Eclipse, 2.0 л., 1998 года
наступна статтяTesla запатентувала незвичайний склоочисник

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я