Нова корпоративна політика: з 1 квітня співробітники Volvo обох статей можуть піти в декрет

0

Нове правило поширюється на всіх зареєстрованих батьків, включаючи одностатеві пари.

Компанія Volvo Cars анонсувала нову корпоративну політику Family Bond: з 1 квітня цього року понад 40 тисяч її співробітників обох статей зможуть скористатися відпусткою по догляду за дитиною.

Відпустка надається на 24 тижні (півроку) зі збереженням 80 відсотків базової зарплати. Взяти його можна в будь-який час протягом перших трьох років життя дитини. Єдина умова: сам співробітник повинен мати стаж в «Вольво» не менше одного року. При цьому батьки можуть бути як біологічними, так і сурогатними або прийомними, включаючи одностатеві сімейні пари.

Ця політика Volvo заснована на шведському національному законодавстві. Як пілотний проект її запустили ще в 2019 році в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), включаючи і Росію, а тепер зроблять глобальною.

Автовиробник зазначив, що 46% тих, хто встиг скористатися такою відпусткою до теперішнього часу, були батьками. При цьому в країнах, закони яких передбачають більш сприятливі умови для догляду за дитиною, автоматично будуть діяти місцеві правила. Разом з тим існують і держави, в яких не надаються оплачувані відпустки для батьків новонароджених дітей, і для їхніх громадян ініціатива Volvo буде особливо відчутною.

За словами гендиректора Хокана Самуельссона, мета проекту – формування культури, що підтримує рівне виховання дитини.

«Коли батьки отримують можливість зберегти баланс між роботою і сім’єю, скорочується гендерний розрив, і кожен може добитися успіху в своїй кар’єрі. Ми завжди були компанією, орієнтованої на сімейні цінності і людини », – зазначив топ-менеджер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяSkoda показала перші зображення оновленого Kodiaq
наступна статтяУ Volkswagen повідомили, коли будуть нові Transporter і Amarok

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я