Acura MDX “накачав” м’язи – саму доступну версію можна придбати менш ніж за 50 000 доларів

0
64

Тепер трьохрядовий японський крос має переваги перед конкурентами BMW X5 і Audi Q5

Японська компанія Acura близька до появи потужної версії кросовера MDX. Про це стало відомо в п’ятницю, 25 вересня. Відзначимо, що ця модель є найбільш продаваною для марки за всю історію. У Acura розглядаю MDX як прямого конкурента німецьким BMW X5 і Audi Q5. Перед німецькими кросоверами Acura MDX має одну явна перевага – наявність трьох рядів сидінь.

Однак був і недолік – відсутність по-справжньому потужної версії, яку японці і усунули. У США компанія подала заявку на реєстрацію MDX Type S – відзначимо, що автомобілі Acura з приставкою Type S мають високу потужність мотора. При цьому загадкою залишається одна деталь – чи буде версія MDX доступна вже в новому поколінні кросу йди її додадуть до нинішнього.

У будь-якому випадку, якщо навіть доведеться чекати виходу нового авто, шанувальники марки можуть бути задоволені, так як Acura готується повернути собі місце на ринку швидких і потужних машин.

При цьому Acura може запропонувати своїм клієнтам більш вигідні ціни, ніж у конкурентів з BMW і Audi.

Зараз саму доступну версію MDX можна придбати менш ніж за 50 000 доларів.

Раніше стало відомо, скільки буде коштувати новий седан Acura TLX 2021 модельного року. Відзначимо, що стартова комплектація стане на 4 500 доларів дорожче, ніж раніше. Це пояснюється наявністю нового базового турбомотора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

3 + ten =