Acura перейде на електрокарти, обходячи стадію гібридів

0

У 2024 році Acura випустить кросовер батареї на платформі GM.

Acura Premium марка готується до прискореної електрифікації модельного діапазону. Водночас, на відміну від материнської компанії Honda, вона не буде виробляти нові гібриди, і негайно зосереджується на батареях. Про це повідомляє видання автомобільного новин з посиланням на топ-менеджер “Акура” Еміль Кортор.

І Honda, а Acura готуються до 2024 р. Повністю електричні кросовери. Вони будуть розроблені у співпраці з загальними двигунами, що стосуються своєї ультійської платформи, тоді як зовнішній та внутрішній дизайн японських брендів створить самостійно. Honda буде назвати свою промологічну модель. У перші пару років він очікує продавати близько 70 тисяч таких електрокарів на рік. Запланована фігура “Акура” – 30 тис., Назва сальника ще не розкривається.

У другій половині десятиліття японський виробник буде мати приватний шасі для електричних транспортних засобів — так звану Е: архітектура. До 2030 року частка автомобілів без ДВС у продажах Honda повинна наблизитись до 40 відсотків, акура повинна перевищувати 60 відсотків.

Останній сьогодні – це новинка “Акура” – це підйом з відновленим ім’ям Integra, поки представлена ​​у вигляді прототипу. Згідно з тим же емілем Corcor, ця модель повинна допомогти бренду залучити нове покоління клієнтів та посилити свою позицію, перш ніж перейти до епохи електрифікації.

Раніше цього року ще один високопоставлений представник Acura натякнув, що електричний автомобіль буде наступним поколінням NSX Supercar. Правда, коли виходить – незрозуміло, де вже розглянуті дні поточного гібридного купе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЧто такое обеспечение кредита и какие бывают виды
наступна статтяToyota Yaris перетворився на новий Mazda2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я