Airbus Helicopters продемонстрував вертоліт Racer, який здатний літати зі швидкістю понад 400 км/год

0

Вертоліт Airbus Helicopters&Racer, розроблений в рамках проекту European Research Clean Sky 2, здійснив свій перший політ. Він пролетів близько 30 хвилин, що дозволило групі льотних випробувань перевірити загальну поведінку гелікоптера.

«Racer є чудовим прикладом рівня інновацій, якого можна досягти, коли європейські партнери єднаються. Цей перший політ – момент гордості для Airbus Helicopters і для наших 40 партнерів у 13 країнах», – сказав Бруно Евен, генеральний директор Airbus Helicopters. Оптимізований для крейсерської швидкості понад 400 км/год, вертоліт Racer прагне досягти найкращого компромісу між швидкістю, економічною ефективністю та продуктивністю.

Racer також націлений на зниження витрати палива приблизно на 20% порівняно з вертольотами поточного покоління того ж класу завдяки аеродинамічній оптимізації та інноваційній силовій установці з економічним режимом.

Гібридно-електрична система еко-режиму, розроблена спільно з Safran Helicopter Engines, дозволяє призупиняти роботу одного з двох двигунів Aneto-1X під час крейсерського польоту, сприяючи скороченню викидів CO2. Racer також прагне продемонструвати, як його конкретна архітектура може сприяти зниженню акустичного впливу при експлуатації.

У той час як метою X3 була перевірка складової архітектури, що поєднує нерухомі крила для енергоефективної підйомної сили , бічні несучі гвинти для енергоефективної тяги і гвинт, що забезпечує енергоефективний політ вертикального зльоту та посадки, Racer прагне запропонувати розширені можливості для певних завдань, для яких висока швидкість може бути реальною перевагою.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЛітак зі змішаним крилом JertZero використовує на 50% менше палива
наступна статтяElectra розробила для ВМС США електричний літак короткого зльоту та посадки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я