Користувачі показали зняття жорсткого та м’якого верху для Ford Bronco

0
380

Це мало чим відрізняється від топів на нинішньому Jeep Wrangler

Ford абсолютно націлений на Jeep Wrangler з його відродженим Bronco. Якщо його дводверних та чотиридверних стилів кузова було недостатньо, знімні панелі кузова, що включають двері та верх, абсолютно знаходяться в центрі уваги Wrangler. Форд заявив, що його найвищою функціональністю легше керувати, ніж Wrangler, але чи справді?

Два нових відео від Bronco Nation демонструють процес видалення як твердого, так і м’якого верху, і відразу ж ми бачимо, що це насправді досить схоже на сучасне покоління Wrangler. Ми почнемо з огляду жорсткого верху (відео вгорі статті), який є єдиним верхом, який ви можете мати на дводверній моделі.

Галерея: 2021 Ford Bronco

2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco

 

2021 Ford Bronco
2021 Ford Bronco

Як і у Wrangler, Ford пропонує дві знімні панелі спереду, які від’єднуються без потреби в інструментах

Поверніть і потягніть кілька засувок та панелей над сидінням водія та переднього пасажира, і це вийде без жодних драматизмів – навіть якщо у Bronco встановлена ​​додаткова багажна стійка. Панелі легко укладаються в задню частину позашляховика, створюючи відчуття простору для двох передніх сидінь буквально менш ніж за хвилину роботи.

Для зняття решти жорсткої верхівки потрібно від’єднати джгут проводки та трубку шайби, як це робиться на поточному JL Wrangler. Він закріплений на корпусі чотирма болтами з легким доступом з кожного боку, але якщо у вас є багажник на даху, він повинен спочатку відірватися – і для цього потрібен спеціальний інструмент, щоб відкрутити дивні кріплення у формі трикутника. У відео не сказано, чи інструмент постачається з Bronco, чи це щось, що вам потрібно буде придбати окремо від Ford.

М’який верх (представлений нижче) є стандартним для чотиридверної моделі, і хоча є ще кілька кроків, загальний процес простіший. Для початківців він оснащений простою функцією відкидання, яку ви не отримуєте на Wrangler, дозволяючи даху над двома передніми сидіннями відкинутися назад, як великий люк, всього за кілька секунд. Для бездоріжжя використовуються ремінці для закріплення складеної передньої секції, щоб вона не відбивалась повсюдно. Це, безумовно, перевага перед Wrangler, який пропонує лише м’який верх.

Для повного складання м’якого верху Bronco потрібно зняти бічну та задню панелі, які утримуються на місці за допомогою ряду пряжок. Як тільки вони будуть зняті, панелі зберігаються в Bronco, а верхня частина просто відсувається назад у своє повністю опущене положення. Якщо ви хочете, щоб м’який верх був повністю видалений, для цього потрібно видалити задні панелі з салону та відкрутити по три кріплення на кожну сторону.

Нагадаємо: Ford Bronco стане гібридом

Загалом, видалення верху між цими конкурентами дуже схоже. Jeep спростив свій процес для поточного JL Wrangler у 2018 році, але швидке перекидання Ford для м’яких верхів, безумовно, є перевагою, і для цього не потрібні спеціальні інструменти. Для видалення жорсткого верху потрібні інструменти, але це ціна, яку ви платите за трохи більше міцності у своєму спритному позашляховику.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

one × 3 =