Bentley представити інноваційний електрокар до 2026 року

0

Британська Bentley Motors стала десятим учасником трирічного проекту Octopus («Восьминіг»)

Абревіатура розшифровується як Optimised Components, Test and simulatiOn, toolkits for Powertrains which integrate Ultra high-speed motor Solutions.

В рамках проекту буде досліджуватися принцип створення електричної силової установки з надшвидкісними моторами, інтегрованими в провідну вісь. На її основі компанія створить інноваційний електрокар нового покоління.

Проект за перші 18 місяців без участі Bentley створив модуль E-axle у складі двох електромоторів, трансмісії між ними і силової електроніки. Компанія повинна буде інтегрувати модуль в інноваційне авто, провести випробування і налагодження.

Розробка за участю Bentley перевершує новітні характеристики сучасних двигунів, що забезпечує економічну ефективність і екологічність майбутніх електрокарів.

«Оскільки промисловість, технології та автомобілі змінюються швидше, ніж коли-небудь, дослідницькі проекти, такі як Octopus, мають вирішальне значення для надання інноваційних технологій і подолання проблем наступного покоління автомобільних рішень», – цитує Стефана Фішера, директора з розробки силових агрегатів компанії Bentley Motors портал Greencarcongress.

Компанія має намір представити революційний електромобіль Bentley в 2026 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяFiat Chrysler має намір відкликати близько мільйона автомобілів
наступна статтяНовий Ford Bronco готовий терпіти знущання важким бездоріжжям. Відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я