Bentley відродить гоночний Speed Six 1929

0

Британська компанія Bentley продовжить випуск лімітованих серій історичних моделей. На цей раз історичним прототипом реплікарів стане переможець Ле-Мана 1929 – Speed Six.

Bentley Speed Six (№3) и Bentley Blower (№0)

Новинка, також як і Bentley Blower, буде виготовлена в кількості 13 екземплярів – “нульовий” залишиться у власності компанії, а 12 машин вирушать до клієнтів. Передсерійна версія послужить для відпрацювання технології виготовлення та всіх нюансів, пов’язаних із виробництвом моделі-копії.

Новинка буде виготовлена в кількості 13 екземплярів – "нульовий" залишиться у власності компанії, а 12 машин вирушать до клієнтів

Прототипом послужив найуспішніший Bentley в історії компанії, який у 1929 та 1930 роках ставав переможцем знаменитого 24-годинного марафону у Ле-Мані. Перемогу здобули у жорсткій боротьбі з конкурентами заводські гонщики Вульф Барнато, Глен Кідстон та сер Генрі “Тім” Біркін.

Прототипом послужив найуспішніший Bentley в історії компанії, який у 1929 та 1930 роках ставав переможцем 24-годинного марафону у Ле-Мані

В основі моделі Speed Six лежить глибоко модернізована версія Bentley 6,5 Litre 1926 року. Модель Speed Six стала результатом рішення Уолтера Оуена Бентлі замінити компресорний мотор, який використовувався на 4,5-літровому Bentley Blower, атмосферним двигуном збільшеного об’єму. Модель Speed Six була представлена публіці у 1928 році. Рядний 6-циліндровий 6,5-літровий двигун розвивав потужність 180 к.с., а для гоночної версії двигун форсували до 204 к.с. Ле-Мановська модифікація була побудована на найкоротшому шасі з колісною базою 3353 мм. Дистанцію перегонів (2844 км) автомобіль подолав із рекордною швидкістю 133,6 км/ч, яку не змогли побити протягом 30 наступних років.

Салон Bentley Speed Six

“Нульовий” екземпляр Speed Six буде побудований у другій половині нинішнього року і залишиться в заводській колекції Bentley, а потім компанія розпочне складання 12 клієнтських машин.

Оглядач: Bentley відродить гоночний Speed Six 1929 (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗапчасти и аксессуары для автомобилей от магазина AUTO LAND
наступна статтяРідкісну репліку Ferrari 308 виставили на продаж

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я