Більшість американців вважає електромобілі надто дорогими

0

Основний асортимент «батарейних» машин перевищує планку 50 тисяч доларів, тому більшість людей вважають таку покупку недоцільною.

Консалтингова компанія Deloitte опитала понад 26 тисяч автомобілістів у всьому світі, щоб з’ясувати, що їх утримує від придбання електрокара. Виявилося, що для 52 відсотків жителів США вартість електричних машин — як і раніше, головний відштовхуючий фактор.

У листопаді минулого року середня ціна електромобіля на північноамериканському ринку становила 65 041 долар, і це невиправдано дорого для більшості.

Не розглядає купівлю електромобіля через високу ціну половина опитаних у Японії. У Німеччині той самий чинник відзначили 44 відсотки респондентів, в Індії – 36 відсотків. У Китаї, ринок якого наповнений бюджетними електрокарами, ціна відлякує лише 19 відсотків покупців.

Також Deloitte дізналася, яким респонденти вбачають свій наступний автомобіль. Машини з ДВС, як і раніше, найкращі: у США за них проголосували 62 відсотки, в Індії — 53 відсотки, у Південно-Східній Азії та Німеччині — по 51 відсотки. Менше половини опитаних оберуть таку машину в Китаї (45 відсотків), у Південній Кореї (38 відсотків) та Японії (36 відсотків). Гібриди найбільше цікавлять японців (36 відсотків), а електрокари – китайців (27 відсотків).

Однак до такої практики підключаються все більше виробників: абонентську плату ввели Tesla, Mercedes-Benz, BMW, Audi та інші, причому йдеться про різні функції – від автопілота до підігріву сидінь.

Авто24: https://auto.24tv.ua/bilshist_amerykantsiv_vvazhaie_elektromobili_nadto_dorohymy_n43020

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНазвані найпопулярніші гібриди українського ринку
наступна статтяЯк буде виглядати новий Porsche Cayenne Coupe: шпигунські фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я