Бронетранспортерів М113 в Україні знову побільшає

0

Як повідомляється на сайті Міністерства національної оборони Литовської Республіки, передача бронетехніки М113 ініційована Міністерством національної оборони та армією. Цьому передувало звернення українського уряду до керівництва союзницьких держав про допомогу українській армії в протистоянні російській агресії.

13 червня міністр національної оборони Л. Кашчунас на засіданні контактної групи ради Україна-НАТО у Брюсселі підтвердив, що Литва й надалі надаватиме військову підтримку Україні. Нинішня поставка спрямована на посилення можливостей української армії з розмінування та є безоплатним внеском Литви в підтримку Коаліції з розмінування.

Щоправда, в якій саме версії будуть броньовики М113, очільник оборонного відомства не уточнив. У будь-якому випадку всі існуючі виконання, починаючи від транспортно-десантної чи штабної машини і закінчуючи медичним евакуаційним транспортером, нашим Силам оборони зайвими не будуть.

ДЕСАНТНО-ШТУРМОВА ВЕРСІЯ БРОНЕТРАНСПОРТЕРА M113. ФОТО: ŠT. SRŽ. A. ČEMERKA

Ці 12,3-тонні броньовики, комплектуються потужними моторами в 215 к.с. Маючи невеличкі габарити (4,86 х 2,69 х 2,5 м), вони спроможні перевозити 11 бійців у десантному відсіку плюс три члени екіпажу.

Це не перша подарована Україні партія машин M113. Постачання такої техніки Вільнюс розпочав ще восени 2022 року, коли поетапно надав 50 одиниць. У квітні нинішнього року наші підрозділи збагатилися командно-штабними бронетранспортерами М577, створеними на базі M113.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПоліцейські з’ясовують обставини ДТП за участю карети швидкої допомоги в Оболонському районі столиці
наступна статтяТОВ «АГРОТРАКСЕРВІС»: Офіційний дилер MAN Truck & Bus Ukraine

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я