Бюро GTO Engineering осучаснить класику спорткаром Moderna

0
105

Поки компанія надала на огляд тільки рендери майбутнього автомобіля. У силуеті з дахом безпомилково читається стиль 60-х, а промальована оптика натякає на наявність під стилізованої оболонкою сучасної начинки.

Майстерня GTO Engineering розташована в Твайфорді на захід від Лондона. З 1991 року там реставрують, обслуговують і продають різномасті Ferrari. Нещодавно фірма представила автомобіль власної розробки – 250 SWB Revival. Візуально і технічно він максимально наближений до надзвичайно рідкісної і дорогої Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione, але, зрозуміло, набагато доступніше неї. Тепер же ательє анонсувало ще більш цікавий проект, натхненний все тою ж італійської двохдверкою, але виконаний в сучасній інтерпретації під назвою Moderna.

Бюро GTO Engineering займається не тільки повсякденним обслуговуванням італійських машин, але і пропонує послуги з оцінки їх достовірності, будує для них мотори, а також готує до перегонів. Ще можлива технічна підтримка безпосередньо на заході.

Сер Стірлінг Мосс розповідав про 250 GT як про велике авто класу gran turismo у світі. Для побудови копії використовувалися оригінальні креслення. Під алюмінієвим корпусом ховається сталева рама. Під капотом – V12 власної розробки. Ціна – мільйон євро.

У GTO Engineering хочуть, щоб новинка мала по-справжньому спортивний характер, тому величезну увагу в процесі розробки приділяють масі майбутнього автомобіля. За задумом, вона не повинна перевищувати 1000 кг. Для цього в основу купе ляже трубчасте сталеве шасі з легкими алюмінієвими підрамники. З «крилатого металу» будуть зроблені також двері і капот, а інший кузов виготовлять з вуглепластика за технологіями Формули-1. Крім того, багато фішок машина перейме прямо з автоспорту.

Горловина бензобака під заднім склом і зябра позаду колісних арок також натхненні епохою “двісті п’ятдесятих». В образ вдало вписані світлодіодні ліхтарі і патрубки спортивної випускної системи.

Відомо, що у дводверки на озброєнні буде незалежна підвіска, а також дуже легкі, але ефективні гальма. В якості двигуна, як і у попередника, заявлений V12 власної розробки, проте ніяких подробиць про агрегаті майстри не афішують. Передбачається, що виготовлення кожного автомобіля займе від 18 місяців, при цьому на один тільки двигун буде потрібно не менше 300 годин. Замовники зможуть вплинути не тільки на колір і матеріали, але і на технічні особливості машини. Готовий автомобіль ми побачимо не раніше 2022 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

one × 2 =