В Шотландії втричі збільшилася штрафи за перевищення швидкості після зняття попереджувальних знаків

0
281

Дохід від штрафу за перевищення швидкості в штаті Південний Південний Уест збільшився більш ніж утричі, оскільки уряд штату зняв попереджувальні знаки з мобільних камер детектора швидкості наприкінці минулого року

У звіті 9News у грудні 2020 року державна скарбниця поповнилася майже на 2,5 мільйони доларів США за штрафи за перевищення швидкості, які втричі збільшились за час поступового припинення дії попереджувальних знаків для мобільних камер швидкісних камер.

Це являє собою величезне зростання порівняно з аналогічним періодом минулого року, коли в грудні 2019 року було винесено штрафів на суму близько 400 000 доларів. Ці цифри представляють штрафи, виплачені виключно мобільними камерами швидкості, а не фіксованими камерами швидкості або порушеннями, виданими поліцією.

Міністр транспорту Нового Південного Уельсу Ендрю Констанс підтвердив, що в листопаді 2020 року придорожні знаки, що сповіщають про рух на придорожні мобільні камери швидкості, будуть видалені протягом 12 місяців, однак вони зникли майже відразу.

Крім того, 45 мобільних автомобілів із швидкісними камерами, що використовуються в штаті Південний Уельс, збільшили б тривалість роботи в три рази – з 7000 годин на місяць до 21000 годин.

Тоді міністр Констанс сказала: “Це стосується зміни культури та зміни поведінки … Жодні попереджувальні знаки не означають, що вас можуть спіймати де завгодно і коли завгодно, і ми хочемо, щоб та сама культура була навколо мобільних камер швидкості”.

Однак недоброзичливці політики висловились проти заходу збільшення доходів. Пітер Хурі з NRMA заявив, що видалення попереджувальних знаків було контрпродуктивним і навряд чи врятувало життя.

“Це хороша політика? Ну ні, це не так. Це врятує життя? Можливо, ні, – сказав пан Хоурі 9News.

Одним із захисників цієї політики є Бернард Карлсон, Центр безпеки дорожнього руху, який заявив 9News: «Мобільні камери швидкості призначені для забезпечення будь-якого місця в будь-який час і стримування людей до швидкості.

«Ми не хочемо, щоб люди припиняли перевищувати швидкість саме там, де знаходиться мобільна камера швидкості; ми хочемо, щоб вони скрізь припинили швидкість ».

Уряд штату Новий Південний Уельс заявив, що вважає, що зміна законів щодо мобільних камер швидкості врятує від 34 до 43 життів на рік. На сьогоднішній день у 2021 році на дорогах Південного Південного Уряду загинуло 31 особа. Це порівняно з 32 смертельними випадками за той самий період минулого року.

У 2020 році плата за дороги в Південному Уельсі склала 339, що склало близько чотирьох відсотків проти 352 загиблих у 2019 році. Частину цього зниження можна пояснити заходами блокування COVID-19, які бачили менше автомобілів на дорозі під час розпалу пандемії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

14 + sixteen =