“Бюджетний” Lexus LBX почав продаватись в Україні

0

Lexus LBX створений спеціально для європейського ринку, поєднала у собі інноваційні дизайнерські рішення з традиційними підходами. Розробники втілили в Lexus LBX усі стандарти якості Lexus, розкривши у деталях філософію гостинності Омотенаші. Результатом кропіткої праці став розкішний Lexus LBX, який може стати першим Lexus для тих, хто хоче відчути всі переваги преміального авто.

Зовні Lexus LBX виглядає компактним і водночас хижим. Решітка радіатора має цілісну трапецієподібну форму і плавно переходить у лінії кузова. Експресивного візуального ефекту додають інтегровані денні ходові вогні та фари, виконані за креативним ескізом.

Яскравий екстер’єр — це не все, чим дивує Lexus LBX. Інтер’єр нового автомобіля також отримав добре підібрані деталі. Загальне облаштування салону з великими вікнами не лише створює враження збільшеного простору, а й забезпечує водієві оглядовість. Для меломанів Lexus LBX оснащений аудіосистемою Lexus Premium із шістьма динаміками.

 

Ще одна видатна особливість Lexus LBX — це ефект цілковитого зв’язку між автомобілем та водієм. Навколо водійського сидіння компактно розташовані всі елементи управління. Зручна посадка — зручна їзда.

Lexus LBX оснащений гібридною самозарядною системою із надлегким 1,5-літровим трициліндровим двигуном. Максимальна безшумність, мінімум фонових подразників та стрімкий рух уперед — все, що потрібно для комфортної подорожі.

За безпеку поїздки відповідає система допомоги водію Lexus Safety System+ останнього покоління, яка мінімізує потенційні загрози під час поїздки і подбає про спокій водія та пасажирів.

Джерело: Авто24

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня стаття“Течики” Volkswagen пішли на фронт і загрозливі північні ділянки кордону
наступна статтяСтало відомо на ціни на новий Jeep Avenger

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я