Cadillac представив свій перший электрокроссовер

0

Преміальний виробник нарешті випустив свій перший електричний паркетник Lyriq, який, якщо вірити розробникам, вже на 85% готовий до постановки на конвеєр.

В основі автомобіля була покладена «візок», створена спеціально для екологічного транспорту. Акумуляторні блоки в системі були розташовані таким чином, щоб автомобіль мав низький центр ваги з пропорційним розподілом ваги по осях. Повідомляється, що новий акумулятор зможе працювати під напругою 400 або 800 Вольт, при цьому він здатний заряджатися з потужністю до 350 кВт. 100-кіловатної батареї вистачить для того, щоб подолати приблизно 483 кілометрів шляху.

Під час презентації особливу увагу було приділено дизайнерським рішенням, обраним для автомобіля. Так, Lyriq ставши уособленням нових фірмових концепцій, які передбачають використання м’яких ліній і маси світяться елементів. Підсвічування була вбудована навіть в емблему автомобіля.

В інтер’єрі є центральне місце віддано сенсорного екрану на 33 дюйми, ліва частина якої призначений для відображення інформації віртуальної приладової дошки. Ще однією родзинкою стані проекційний дисплей, для якого передбачені дві віртуальні панелі. За попередніми даними на ринку автомобіль з’явиться не раніше майбутнього року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяБатьки жорстко провчили підлітка за викрадення сімейного автомобіля
наступна статтяBMW M4 2021-го року знову помічена під час випробувань. Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я