Через Рені будуть пропускати вдвічі більше вантажівок

0

Запуску цього об’єкта передувала реконструкція МАПП. Її провели спільними зусиллями Мінвідновлення України, Держагентство відновлення та Служба відновлення Одеської області. Тепер ця зона контролю відповідає сучасним стандартам облаштування і може приймати більше пасажирського, вантажного транспорту, а також легкові автомобілі.

 

Очікується, що пропускна спроможність МАПП “Рені” збільшиться щонайменше удвічі. За день кордон тут перетинатимуть щонайменше 100 фур.

Окрім вантажівок, під спільний контроль підпадають автобуси. Процедура оформлення документів на перетин кордону прискорить створена для пасажирського транспорту спеціальна смуга руху та власний термінал. Ця технологія передбачена як на в’їзд, так і на виїзд.

Як і у вантажному сегменті, ця процедура контролю буде проводитись на українському боці, що удвічі скоротить час очікування.

Як зазначив у дописі на своїй сторінці в Facebook заступник очільника Мінвідновлення України Сергій Деркач, невдовзі очікується запуск скоординованого контролю на румунському пункті разом із молдавськими колегами. Це ще більше прискорить шлях до румунського порту Галац.

Джерело: Авто24

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНайпопулярніші вживані авто з США в Україні: рейтинг
наступна статтяMitsubishi має намір захопити ринок США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я