Чіп-тюнінг від майстерні Master Servis у Харкові

0

Підвищити динаміку кузова автомобіля можна завдяки проведенню чіп-тюнінгу (перепрошивки). Процедуру можна робити для машини будь-якої марки. Завдяки перепрошиванню вдасться змінити від п’ятдесяти до тисячі найменувань калібрувань автомобіля. Майстерня Master Servis https://sto.ms/ua/dsg пропонує послугу чіп-тюнінгу у Харкові з використанням сучасного обладнання.

Коли варто зробити чіп-тюнінг для мотора

Чіпування двигуна для авто застосовують, щоб збільшити його потужність. З часом експлуатації транспортного засобу потужність та крутний момент можуть знизитися. Процедура перепрошивання допоможе зменшити витрати пального (в середньому до 12%). Та процедуру виконують не лише заради швидкості. Автомобіль стає більш слухняним на дорогах різної складності.

У деяких випадках перепрошивку виконувати слід в обов’язковому порядку:

  • установка газової паливної системи, тобто перехід з бензину на газ;
  • установка чи зняття обмежувачів швидкості;
  • видалення сажевого фільтра та його подальше апаратне відключення;
  • установлення в автомобільному двигуні нестандартних деталей;
  • при виявленні збоїв роботи програм двигуна;
  • при відключенні вихрової та дросельної заслінки.

Клієнти можуть обрати один з кількох варіантів запропонованої перепрошивки. Вибір залежить і від бюджету замовника. За допомогою комп’ютерного обладнання та спеціального програмного забезпечення здійснюється найпростіший спосіб чіпування двигуна.

Чим відрізняється тюнінговане авто від звичайного

Проведення процедури чіпування автомобіля значно покращує його маневреність та збільшує потужність мотора. Транспортний засіб показує високий розгін на низьких та середніх оборотах роботи двигуна. Автомобілі показують покращений режим холодного запуску в зимовий час. Режим холостого ходу стає більш стабілізованим. На крутих поворотах автомобіль з чіпованим мотором не має обмежень у роботі. Транспортні засоби демонструють значно кращу роботу системи охолодження.

Процес чіпування двигуна транспортного засобу відбувається у три етапи. На першому програма зчитує всі дані з встановленого командоконтролера. Далі майстер та замовник обирають тип коригування. На завершальній фазі вносяться зміни та проводиться перепрошивка автомобіля.

Спеціалісти сервісу Master Servis використовують для роботи італійське обладнання та новітнє програмне забезпечення. На всі роботи надається гарантія від сервісу. Записатися на процедуру можна на сайті або за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяChevrolet презентував електричний кросовер Blazer EV. Відео
наступна статтяУкраїнський авторинок знизився на 60%

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я