Чому найчастіше провалюють іспит з водіння в автошколі: експерт вказав на поширені помилки

0

Іспит в автошколі – нічне жахіття усіх, хто хоче отримати водійське посвідчення. Декому доводиться складати його по кілька разів і пережити кілька провалів, перш ніж отримати статус водія. Насправді більшість робить одні і ті самі найпоширеніші помилки, до яких можна підготуватись додатково.

Як пише видання Chronicle Live, Гарі Дігва, експерт британської компанії, яка виробляє прилади для безпечного руху, назвав десятку таких помилок. Універсальною порадою для всіх, у кого попереду іспит, він назвав практику. Чим більше часу ви проведете за кермом, готуючись до перевірки своїх навичок, тим краще. А топ-10 помилок на іспиті виглядають отак.

Ви не дивитесь у дзеркала

Дзеркала заднього виду – важливе джерело інформації про ситуацію на дорозі. Особливо важливо дивитись у них перед знаком про зміну швидкості чи напрямку. А також на перехрестях з круговим рухом та під час зміни ряду, особливо на дорозі з двостороннім рухом.

Ви неуважні на перехрестях

Проїжджаючи перехрестя, важливо уважно подивитись ліворуч та праворуч. На іспиті чимало охочих отримати права забувають про це. Щоразу, коли автомобіль виїжджає на нову дорогу, водій повинен переконатися, що рух безпечний. Це стосується також виїзду на кільцеву розв’язку, на об’їзну дорогу і під час прямого руху через перехрестя.

Ви не знаєте, в якій смузі маєте їхати

Хоча в Україні багато хто ігнорує правило, що права смуга є пріоритетною для громадського транспорту (і це погано), в автошколі від вас вимагатимуть дотримуватись цього правила. Також можна провалити іспит, якщо ви не можете рухатись по середині дороги і вас весь час кудись заносить.

Ви не можете безпечно рушити

Щоразу, коли водій-учень рушає з місця, він повинен переконатися, що рух повністю безпечний. Для цього необхідно уважно перевірити всі дзеркала та сліпі зони, відрегулювати оптику за потреби і не вставати на шляху в інших транспортних засобів. Про це часто забувають.

Ви неправильно реагуєте на сигнали світлофора

Якщо ви хоч раз проігноруєте червоне світло, вважайте, що іспит ви уже провалили. Також важливо вміти передбачити вмикання цього сигналу, щоби випадково не порушити одне з найголовніших правил дорожнього руху.

Ви неправильно реагуєте на дорожні знаки

Немає жодного дорожнього знаку, який ви можете не вивчити перед іспитом і не знати, що він означає. Маленька підказка: найчастіше учні ігнорують знаки стоп” чи “в’їзд заборонено” та зміну обмеження швидкості.

Ви займаєте неправильне положення при повороті

Деяким водіям-початківцям не вдається розташувати автомобіль якомога ближче до центру дороги, щоби виконати поворот безпечно. Це може ускладнювати рух і збивати з пантелику інших водіїв.

Ви не контролюєте машину під час рушання з місця

Екзаменатор може попросити вас рушити з місця, коли машина стоїть у положенні заїзду на гірку. Відкат назад при цьому покаже йому, що ви не повністю контролюєте машину. Повторювані зупинки або неспроможність вибрати передачу під час початку руху є також поширеними причинами провалу іспиту.

Ви не контролюєте машину на дорозі

Якщо ви недостатньо вивертаєте кермо на повороті, ви погано контролюєте машину, а отже, становите небезпеку для інших учасників руху, і давати вам водійське посвідчення зарано. Це ж стосується випадків, коли ви запізно повертаєте при виїзді на другорядну дорогу чи заїзд на тротуар або парковку.

Ви не вмієте паркуватись заднім ходом

Це одне з дуже поширених завдань на іспиті – паралельне паркування або паркування заднім ходом. Якщо ви не зможете вписати машину у визначені для цього межі, це провал. Ще одна причина невдач часто полягає в занадто частих спробах припаркуватися.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/chomu-najchastishe-provalyuyut-ispit-z-vodinnya-u-avtoshkoli-ekspert-vkazav-na-poshireni-pomilki.htm?_gl=1*3fnmfe*_ga*MzQ1NTg0MjMuMTY3NDYxNDgwNw..*_ga_JBX3X27G7H*MTY3NTIyNjEyNy4zLjEuMTY3NTIyNjIzNy41Ni4wLjA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЩо означають всі жести регулювальника на дорозі: корисна пам’ятка для водіїв
наступна статтяЧим почистити салон автомобіля: результат буде не гіршим, ніж після хімчистки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я