Чому одне дзеркало авто наближає, а друге показує в зменшеному вигляді: що треба знати новачку

0

Дзеркала в машині – це один з найважливіших елементів для безпечної їзди. Вони допомагають вчасно виявити потенційну небезпеку під час керування авто.

Людина, яка нещодавно отримала водійські права, може ще плутати різницю та призначення дзеркал. Водієві потрібно підлаштовувати дзеркала під себе, щоб поїздка була комфортною та безпечною.

Кожне дзеркало по своєму важливе і має своє призначення. Наприклад, дзеркало, яке знаходиться біля водія, дає йому найбільше інформації про дорогу. Воно регулюється прямо, щоб показати відстані до машин на сусідній смузі. Особливо це важливо при маневруванні вночі, коли дистанція іншої машини точно невідома.

Водій бачить лише фари автівки позаду та приблизно вираховує відстань від неї.

Дзеркало всередині салону спотворює картинку. Воно трохи вигнуте, це дає можливість водієві бачити машини, які позаду за 30-50 метрів. У зону контролю потрапляє лише заднє вікно. Таким чином, водій бачить дорогу, а не пасажирів, які сидять в машині. Через нього добре видно габарити автівок і їхню швидкість

Праве дзеркало призначене для максимального збільшення огляду дороги

Його роблять опуклим, така форма спотворює об’єкти та показує їх на більшій відстані, ніж є насправді. Недосвідчені водії можуть почати свій маневр, вважаючи, що машина ще далеко від них і це створить аварійну ситуацію на дорозі.

Тому ви часто можете побачити напис на дзеркалі, який попереджає про те, що предмети, які відображаються в них, здаються далі, ніж є насправді.

Орієнтування по дзеркалах – це добре напрацьована звичка, яка дасть вам впевненість при керуванні автомобілем, головне правильно їх відрегулювати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяДніпропетровщина відновила ще дві переправи
наступна статтяБуло продано п’ятимільйонний Jeep Wrangler

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я