SSC Tuatara стає найшвидшим серійним автомобілем. Фото

0

Друга пропозиція SSC буде дешевшою і буде не настільки швидкою як Tuatara

Свіжий офіційний серійний рекорд швидкості в 316 миль / годину для Туатари в середньому в двох напрямках – дуже гарна реклама стосовно другої моделі, над якою працює SSC. Неймовірний гіперкар врешті-решт отримає компаньйона із значком SSC, і це буде більш доступна машина в порівнянні з 1,6 мільйонами доларів Туатари, яка насправді досягла 330 миль в годину під час свого рекордного пробігу.

Як ви можете собі уявити, більш доступний – це відносний термін. До речі, в планах розробка другої моделі, але Motor Authority повідомляє, що ціни на цю нову машину впадуть в діапазоні від 400 000 до 500 000 доларів. Це все ще дуже велика сума – і це означає, що SSC матиме машину для комплектування опційними пропозиціями від Lamborghini, Ferrari та McLaren.

Це також означає, що продуктивність буде більше відповідати цим машинам, але знову ж таки, все відносно. Tuatara позаду щодо ціни і це означає, що вона також відіграє другу позицію за потужністю лише від 700 до 800 кінських сил (515 до 588 кіловат) від атмосферного двигуна V8. Що стосується природи двигуна, це може бути абсолютно новою пропозицією – або, як варіант, – версія 5,9-літрового двигуна, що використовується в Tuatara. Колінчастий вал плоскої площини з двома турбокомпресорами та спеціальною турбіною для насоса E85 забезпечує до 1750 к.с. (1287 кВт).

Там не згадується ні назва, ні конкретний часовий проміжок для появи нової моделі SSC. Суперкар буде схожий на Tuatara як за дизайном, так і за робочими характеристиками, хоча пропозиція на 1000 к.с. (736 кВт) зробить його значно повільнішим у плані швидкості. Однак прискорення зі швидкістю 150 миль на годину повинно бути подібним, і якщо слизька форма Туатара запозичена хоча б частково, менший брат все одно повинен перевищувати 200 миль на годину.

Це справді швидкий, божевільний світ, де перевищення швидкості в 200 км / год на автомобіл на дорозі вже не здається таким вражаючим.

Галерея: SSC Tuatara стає найшвидшим серійним автомобілем

SSC Tuatara
SSC Tuatara
SSC Tuatara

 

SSC Tuatara
SSC Tuatara

 

SSC Tuatara
SSC Tuatara

 

SSC Tuatara
SSC Tuatara

 

SSC Tuatara
SSC Tuatara

 

SSC Tuatara
SSC Tuatara

 

SSC Tuatara
SSC Tuatara

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНовий Ford F-150 Raptor може виявитися тільки чотирьохдверним
наступна статтяПочатковий гібрид McLaren показали на патентних малюнках – він має замінити купе McLaren 570S

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я