Водневий Dongfeng Hydrogen Boat H2 задав новий напрямок для бренду

0

Водневе авто побудоване на базі звичайного паркетника Fengshen AX7, у якого найсильніше перероблена носова частина

Китай не віднесеш до лідерів за кількістю водневих заправок, але потроху вони з’являються. Зростає інтерес до цієї теми у місцевих автовиробників. У липні фірма GAC побудувала водневу версію моделі Aion LX. Кілька днів тому був представлений водневий мінівен Maxus Euniq 7. Концерн Great Wall анонсував вихід моделі на паливних елементах в 2021 році. І ось тепер до розділу пирога приготувалася компанія Dongfeng. Вона оголосила про створення суббренду Dongfeng Hydrogen Boat і показала в Пекіні водневий паркетник Hydrogen Boat e / H2.

Паливні елементи і інші компоненти системи (буферна батарея, модуль електроприводу) створені компанією Dongfeng своїми силами. Салон водневого кросовера практично повністю копіює AX7, хіба що сині вставки на кермі і передній панелі позначають незвичайний варіант машини.

Щодо водневого авто то розміри його не відомі, так що будемо орієнтуватися на AX7: довжина – 4645-4650 мм, ширина – 1880, висота – 1690, база – 2715 мм.

Крім переробленої декоративної решітки та бамперів, паркетник з паливними елементами відрізняється від простого побратима логотипами FCV на передніх крилах і e / H2 на п’ятій двері. На жаль, компанія поки не розкрила технічних характеристик цього зразка. Але, орієнтуючись на суперників, можна передбачити близько 600 км ходу на одній заправці. У міру розвитку водневих заправних станцій у великих містах Піднебесної Dongfeng зможе запропонувати один з небагатьох поки водневих авто  власного виробництва. Але терміни ще не визначені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ Ford повідомили про моторну гаму нового F-150: двигуни V6 і V8 додали в потужності
наступна статтяВ Японії Nissan Leaf перетворили на мобільне джерело енергії для рятувальників

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я