Уродженець Німеччини Стефан Вінкельман знову очолить Lamborghini

0
146
Уродженець Німеччини Стефан Вінкельман знову очолить Lamborghini
Уродженець Німеччини Стефан Вінкельман знову очолить Lamborghini

Для 56-річного уродженця Німеччини це буде другий термін у фірмі з Сант-Агати, адже він кермував нею одинадцять років (2005-2016). Навряд чи на цей раз Вінкельман затримається на посаді надовго, так як VW Group хоче «позбутися» Lambo.

Крісло гендиректора Lamborghini звільнилося 25 вересня після відходу Стефано Доменікалі. Видання Automotive News з посиланням на німецьку газету Automobilwoche повідомляє, що з першого грудня біля керма компанії встане Стефан Вінкельман. Він другий рік керує Bugatti, але тепер буде керувати одночасно двома супербрендів. Таке рішення нібито прийняла наглядова рада Audi, однак офіційного підтвердження немає.

Згідно з останнім звітом Lambo, марка пережила «найкращий вересень за всю історію», поставивши клієнтам 738 машин. Всього в третьому кварталі продано 2083 одиниці. Рекорди ставляться і на виробництві: у липні випущений десятитисячний Urus, у вересні тієї ж позначки досяг Aventador.

Перспективи бренду Lamborghini (разом з марками Ducati і Italdesign) залишаються туманними. Начебто наглядова рада групи Volkswagen вже дала добро на «адаптацію корпоративної структури» трьох італійських «дочок», але конкретні заходи не вироблені. Здається, повний або частковий продаж Lambo виключена з порядку, а певна самостійність через публічне розміщення акцій (IPO) все ще можлива.

Компанія Lamborghini офіційно оголосила про повернення Вінкельмаа на пост президента з першого грудня

«Стефан зробив вирішальний вплив на історію Lamborghini. Він – саме та людина, яка приведе унікальний бренд в успішне майбутнє », – зазначив шеф Audi Маркус Дуйсманн. Президентство в Bugatti зберігається за Вінкельманом: «Для мене велика честь і задоволення керувати двома компаніями з їх видатними автомобілями […] Наша творчість в обох фірмах жодним чином не закінчено, і світ чекають сюрпризи».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

14 − 8 =