Допоможе одна кнопка: як швидко прогріти холодне авто

0

Попри те, що весна все ближче, ночі все ще холодні і питання прогріву салона автомобіля зранку перед дорогою залишається актуальним. У сучасних моделях вирішити цю проблему можна натисканням всього однієї кнопки.

Як пише видання Sante Plus, кнопка або перемикач включення контуру рециркуляції зазвичай знаходиться поруч із ручкою керування потоком повітря в автомобілі. І про її призначення здогадуються далеко не всі водії.
При активації контуру спеціальні заслінки у вентиляційних каналах закриваються, щоб обмежити надходження зовнішнього повітря в автомобіль. Після цього вентилятор починає використовувати повітря, що знаходиться в салоні автомобіля, і, залежно від вибраної температури, може нагрівати або охолоджувати його. В холодну пору це означає, що порції повітря низької температури ззовні не сповільнюють нагрів салону.
Цю схему керування кліматом в салоні розробили, щоби, наприклад, убезпечити водія і пасажирів від вихлопних газів авто, що стоїть попереду. Також вона обмежує потрапляння всередину неприємних запахів.
Однак слід пам’ятати, що рециркулятор слід використовувати лише протягом обмеженого періоду часу. Оскільки він переганяє виключно внутрішнє повітря, з часом воно наповнюється вологою, яку видихають люди, що перебувають в салоні, і це може спричинити запотівання вікон і зробити атмосферу всередині задушливою.
Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/dopomozhe-odna-knopka-yak-shvidko-progriti-holodne-avto.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяFord припиняє виробництво мінівенів через низький попит
наступна статтяСтали відомі подробиці щодо автопарку наймолодшого українського мільйонера

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я