Дорожній літак Terrafugia Transition отримав допуск до польотів

0
літак-автомобіль Terrafugia Transition
літак-автомобіль Terrafugia Transition

У компанії повідомляють, що сертифікована перша версія Transition (значить, існує модернізована)

Апарат офіційно зарахований до категорії LSA (Light-Sport Aircraft), тобто до легких спортивних літаків. Зауважимо, що паралельно розвивається Terrafugia TF-X.

Американська компанія Terrafugia, яка з 2017 року належить холдингу Geely (ZGH), отримала на літаючий автомобіль Transition сертифікат льотної придатності від Федерального управління авіації США (FAA). Свідоцтво про допуск до польотів стало «великим досягненням» і «важливою віхою» – 80 днів випробувань в повітрі і підготовка 150 технічних документів для аудиту FAA. Відтепер Terrafugia може виробляти і продавати Transition, але тільки для польотів. Повна легалізація намічена на 2022 рік.

Розміри двомісного авто на землі – 5944 × 2103 × 2286 мм. При розправлених крилах ширина виростає до 8291. У повітрі Transition довіряється двигуну Rotax 912iS Sport (100 к.с., 132 Н • м), а по землі його везуть «гібридні електромотори». Потрібні водійські права і ліцензія пілота.

«Ми дуже раді сертифікату, адже він надає імпульс для виконання нашої місії зі створення першого в світі практичного літаючого автомобіля, – повідомив гендиректор Кевін Колберн. – Минулий рік був надзвичайно непростим через пандемію, але наша команда не сиділа склавши руки і завершила критичні етапи проектування ».

Наступним кроком стане сертифікація в NHTSA для отримання доступу на дороги загального користування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

5 − 4 =